Quote (Wujekmisza @ Apr 18 2011 05:22pm)
czemu jak chce kupic czolg to sie nie da, jest napisane "research"??
bo musisz nabic expa grajac na tym ruskim, potem po grze w zakładce badania musisz zbadac go i wtedy zakupic
ok
apropo jak zbadałem a-20 moge sprzedac bt-7 i zakupic a-20?
This post was edited by kacperq on Apr 18 2011 11:29am