d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev15657585960805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 11:17am
Quote (Wujekmisza @ 18 Apr 2011 19:16)
a mozesz powiedziecc czym sie zasadniczo roznia sie?


polecam kliknac ppm na kazdy po kolei i sobie sprawdzic.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 18 2011 11:17am
polecą bt-2
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 11:22am
Quote (kacperq @ 18 Apr 2011 17:17)
polecą bt-2


czemu jak chce kupic czolg to sie nie da, jest napisane "research"??
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 18 2011 11:26am
Quote (Wujekmisza @ Apr 18 2011 05:22pm)
czemu jak chce kupic czolg to sie nie da, jest napisane "research"??


bo musisz nabic expa grajac na tym ruskim, potem po grze w zakładce badania musisz zbadac go i wtedy zakupic
ok

apropo jak zbadałem a-20 moge sprzedac bt-7 i zakupic a-20?

This post was edited by kacperq on Apr 18 2011 11:29am
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 18 2011 11:34am
Quote (kacperq @ Apr 18 2011 06:26pm)
bo musisz nabic expa grajac na tym ruskim, potem po grze w zakładce badania musisz zbadac go i wtedy zakupic
ok

apropo jak zbadałem a-20 moge sprzedac bt-7 i zakupic a-20?


jak masz kasę, to tak :mellow:
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 11:40am
Quote (kacperq @ 18 Apr 2011 17:26)
bo musisz nabic expa grajac na tym ruskim, potem po grze w zakładce badania musisz zbadac go i wtedy zakupic
ok

apropo jak zbadałem a-20 moge sprzedac bt-7 i zakupic a-20?


dzieki, kupilem sobie pzfk deu :)
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 11:41am
Quote (Wujekmisza @ 18 Apr 2011 19:22)
czemu jak chce kupic czolg to sie nie da, jest napisane "research"??


widze angielski na najwyzszym poziomie.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 18 2011 11:56am
jeszcze tylko jutro i 2tygodnie wolnego, bedzie mozna grac do woli :)
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 18 2011 12:15pm
nie chce mi się grindować tego is, poczekam aż ktoś wbije t6 bo samemu nudno : <.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 18 2011 12:31pm
zadaję większe obrażenia w KV mediumem tier4 niż destroyerem tier5 z większym działem, no ja pierdolę, ale balans...
Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960805Next
Add Reply New Topic New Poll