d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev15657585960206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 7 2011 07:46pm
Quote (lszcz @ May 8 2011 02:44am)
10 gier kazdy trial

kazdy czampion do wyboru, nie ma niczego co wplywa na rozgrywke za jakiekolwiek punkty


10 gier uu. poczekam az bedzie jakas promocja i bedzie taniej to sobie kupie full.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 8 2011 05:16am
Quote (luksus @ 8 May 2011 03:46)
10 gier uu. poczekam az bedzie jakas promocja i bedzie taniej to sobie kupie full.


Triali mozesz nakurwiac w nieskonczonosc tylko nie wpisuj swojego glownego maila.

Widze, ze Peu dojebal avatar, chyba tez tak zrobie.
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 05:23am
dziala wam hon? :(
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 8 2011 05:25am
Quote (Cronianz @ 8 May 2011 13:23)
dziala wam hon? :(


Nie ma mnie w domu, ale nawet mnie nie strasz, ze jest to co wczoraj.
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 05:26am
Quote (Saygon @ May 8 2011 12:25pm)
Nie ma mnie w domu, ale nawet mnie nie strasz, ze jest to co wczoraj.


wczoraj przynajmniej moglem sie zalogowac i po 30min udalo sie zagrac jeden mecz, teraz nawet lognac sie nie moge :(
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 8 2011 05:28am
Quote (Cronianz @ 8 May 2011 13:26)
wczoraj przynajmniej moglem sie zalogowac i po 30min udalo sie zagrac jeden mecz, teraz nawet lognac sie nie moge :(


Wczoraj nie dzialalo logowanie od 13 do 20 i widze, ze dzis sie to powtarza.
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 05:29am
Quote (Saygon @ May 8 2011 12:28pm)
Wczoraj nie dzialalo logowanie od 13 do 20 i widze, ze dzis sie to powtarza.


po namietnym nakurwianiu 'login' i milionie bledow udalo mi sie zalogowac B)
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 8 2011 05:31am
Quote (Cronianz @ 8 May 2011 13:29)
po namietnym nakurwianiu 'login' i milionie bledow udalo mi sie zalogowac B)


Sprawdz czy da sie grac.
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 05:32am
Quote (Saygon @ May 8 2011 12:31pm)
Sprawdz czy da sie grac.


wlasnie zaczynam gre madmanem
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 8 2011 05:36am
Quote (Cronianz @ 8 May 2011 13:32)
wlasnie zaczynam gre madmanem


Gl.
Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960206Next
Add Reply New Topic New Poll