Quote (Kanzelos @ 15 May 2011 14:08)
to już nie lepiej blade wziąć od razu za 199 zl ?
Hmmm teraz dopiero mam przed nosem te kartki i widzę, że LG kosztuje 89 zł i można go opchnąć za 400, a ZTE 300 zł, a na Allegro nówki są po 500. Chyba, że ceny w poszczególnych salonach i na stronie mogą się różnić...
W sumie da się oszczędzić ok. 100 zł przy takim kombinowaniu, jeśli komuś się chce.
Wziąć LG za 89 zł, opchnąć za 400, dołożyć 100 zł i wziąć Blade za 500, czyli wydajemy 200 zł

Normalnie Blade kosztuje tam 300. Może i za dużo zachodu o 100 zł, ale zawsze można coś przyoszczędzić.
Ja i tak miałem w planie sprzedać od razu telefon zaraz po odebraniu z salonu, ale raczej odpuszcze tego Play'a.