d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev15657585960966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
May 15 2011 07:00am
Quote (Shald @ 13 May 2011 13:55)
all inclusive max 45zl abonament, bo z tego co widze tylko tu jest internet. czy 1gb transferu miesiecznie jest wystarczajace?


Weź taki telefon, na którym najwięcej zarobisz na Allegro. Przerabiałem ze 3 dni temu taryfy Play'a i telefony przy All Inclusive za bodajże 39 zł i te ceny to śmiech na sali. Najlepiej wychodził chyba LG GT540, u nich kosztuje chyba 50 zł, a powinien pójść za 350-400 na Allegro. Weź te pieniądze i kup np. ZTE Blade.
1 GB na cały miesiąc może wystarczyć. Imo jakieś 200-300 MB u operatora spokojnie wystarczy, jeśli w domu i na uczelni/w pracy masz wi-fi.
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
May 15 2011 07:08am
Quote (toyo @ May 15 2011 03:00pm)
Weź taki telefon, na którym najwięcej zarobisz na Allegro. Przerabiałem ze 3 dni temu taryfy Play'a i telefony przy All Inclusive za bodajże 39 zł i te ceny to śmiech na sali. Najlepiej wychodził chyba LG GT540, u nich kosztuje chyba 50 zł, a powinien pójść za 350-400 na Allegro. Weź te pieniądze i kup np. ZTE Blade.
1 GB na cały miesiąc może wystarczyć. Imo jakieś 200-300 MB u operatora spokojnie wystarczy, jeśli w domu i na uczelni/w pracy masz wi-fi.


to już nie lepiej blade wziąć od razu za 199 zl ?
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
May 15 2011 02:28pm
Quote (Kanzelos @ 15 May 2011 14:08)
to już nie lepiej blade wziąć od razu za 199 zl ?

Hmmm teraz dopiero mam przed nosem te kartki i widzę, że LG kosztuje 89 zł i można go opchnąć za 400, a ZTE 300 zł, a na Allegro nówki są po 500. Chyba, że ceny w poszczególnych salonach i na stronie mogą się różnić...

W sumie da się oszczędzić ok. 100 zł przy takim kombinowaniu, jeśli komuś się chce.
Wziąć LG za 89 zł, opchnąć za 400, dołożyć 100 zł i wziąć Blade za 500, czyli wydajemy 200 zł :)
Normalnie Blade kosztuje tam 300. Może i za dużo zachodu o 100 zł, ale zawsze można coś przyoszczędzić.

Ja i tak miałem w planie sprzedać od razu telefon zaraz po odebraniu z salonu, ale raczej odpuszcze tego Play'a.
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
May 15 2011 02:46pm
Jutro biorę sgs w oragne, promocja jest i sprzedają za 1zl przy abonamencie 60zł, a do tego przez 5 miesięcy płacisz 50% abonamentu. :)
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
May 15 2011 03:04pm
Quote (zuz9 @ 15 May 2011 21:46)
Jutro biorę sgs w oragne, promocja jest i sprzedają za 1zl przy abonamencie 60zł, a do tego przez 5 miesięcy płacisz 50% abonamentu. :)

Jaka dokładnie taryfa itp., bo nie mam czasu szukać?
19*60+5*30 daje 1290 zł, a nowy SGS stoi pewnie 1000-1100 zł. Gdzie tu jest haczyk?
Ile aktywacja i podobne sprawy? Zresztą z tego co pamiętam to Ty to na firmę weźmiesz, prawda?
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
May 15 2011 03:22pm
Quote (toyo @ 15 May 2011 22:04)
Jaka dokładnie taryfa itp., bo nie mam czasu szukać?
19*60+5*30 daje 1290 zł, a nowy SGS stoi pewnie 1000-1100 zł. Gdzie tu jest haczyk?
Ile aktywacja i podobne sprawy? Zresztą z tego co pamiętam to Ty to na firmę weźmiesz, prawda?


Aktywacja 60zł w salonie, a przez inet za darmo chyba. Tak, na firmę biorę. :)
W domu i robocie mam wifi ale o jakiś pakiet internetowy też się pewnie zapytam bo może się przydać.
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold: 1.43
May 16 2011 04:40am
dzień dobry, szukam alternatywy dla standardowego sensowego telefonu, który działałby w landscape mode
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
May 16 2011 06:06am
Quote (jaco_lbn @ 16 May 2011 12:40)
dzień dobry, szukam alternatywy dla standardowego sensowego telefonu, który działałby w landscape mode


htc hd2
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold: 1.43
May 16 2011 06:28am
Quote (jestem_bogiem @ 16 May 2011 14:06)
htc hd2


wyjdź :(
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 16 2011 06:45am
Dzisiaj prowadzacy na laborkach mnie uswiadomil, ze na tej calej konferencji google, co bilety byly po 150$ i rozeszly sie w 30 min, kazdy dostawal tablet z Androidem ( ktorego jeszcze nie ma w sklepach ), Notebooki z CHromeOS ( tez jeszcze ich nie ma ) i inne bajery z Androidem i innymi :<

Tez chce ;<

"Google has offered freebies to the attendees of the I/O conference before, but this is the first time it gave away tablets instead of smartphones.

"Thanks to Samsung, all 5,000 of you are getting one today," Hugo Barra, the director of Android product management said at the conference.

Read more: http://www.itproportal.com/2011/05/11/google-gives-free-tablets-attendees-io-conference/#ixzz1MWER35vY%22

This post was edited by zYwi3c on May 16 2011 06:45am
Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960966Next
Add Reply New Topic New Poll