d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev15657585960720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 25 2010 03:11am
Dzisiaj mam zamiar zniszczyć czarnobrodego i wskoczyć na 48lv.

Quote (Pietrzus @ Oct 25 2010 09:11am)
moge sprzedac postac :ph34r:

mag 60 lvl


To nielegalne.
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Oct 25 2010 08:25am
Quote (b5t @ Oct 24 2010 08:55pm)
ja.

nick w fs: paha

napierdalam regularnie oczywko ;+)


Imo znajdź sobie gildię.
Member
Posts: 12,905
Joined: Dec 21 2007
Gold: 0.81
Oct 25 2010 06:18pm
Quote (K4ktu5 @ 25 Oct 2010 15:25)
Imo znajdź sobie gildię.


nn.
Member
Posts: 12,600
Joined: Aug 25 2004
Gold: 68,319.00
Oct 26 2010 01:18am
sprzedaje ktos grzybki na s6 za fg ?
pm me
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Oct 26 2010 01:28am
Quote (Bartek7 @ Oct 26 2010 07:18am)
sprzedaje ktos grzybki na s6 za fg ?
pm me


ciekawe jak chcialbys je przekazac? chyba ze dla ciebie sprzedaje to wysyla za ciebie smsa
Member
Posts: 12,600
Joined: Aug 25 2004
Gold: 68,319.00
Oct 26 2010 02:10am
własnie tak :) za 155 grzybkow mam oferte za 25 pln
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Oct 26 2010 02:36am
Quote (Bartek7 @ Oct 26 2010 09:10am)
własnie tak :) za 155 grzybkow mam oferte za 25 pln


bierz
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 26 2010 02:47am
Wczoraj był dobry dzień, rozjebałem księcia ciemności (łuk +410 luck) i parszywego drania (bodajże tak się nazywa 5 koks z 3 lochów) zwiadowcą 41 lvl. I w końcu znalazłem klucz do lochów nr 4.
Member
Posts: 8,310
Joined: Sep 19 2008
Gold: 1,050.00
Oct 26 2010 02:47am
Quote (pawlosek @ Oct 26 2010 09:47am)
Wczoraj był dobry dzień, rozjebałem księcia ciemności (łuk  +410 luck) i parszywego drania (bodajże tak się nazywa 5 koks z 3 lochów) zwiadowcą 41 lvl. I w końcu znalazłem klucz do lochów nr 4.


Gratulacje.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 26 2010 02:58am
Quote (pawlosek @ Oct 26 2010 10:47am)
Wczoraj był dobry dzień, rozjebałem księcia ciemności (łuk  +410 luck) i parszywego drania (bodajże tak się nazywa 5 koks z 3 lochów) zwiadowcą 41 lvl. I w końcu znalazłem klucz do lochów nr 4.


Gratulacje. Ja wbiłem 50lvl, znalazłem klucz do 5-tych lochów, i... skończyły mi się grzyby. :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960720Next
Add Reply New Topic New Poll