Quote (itemeczek @ Aug 3 2010 09:57pm)
jestes noskillem jak grajac 4v4 liczysz tylko na wlasne umiejetnosci tudziez jakas zajebista strategie, poźdrawią wsyśkih polakuw
czego nie rozumiesz? jasno dalem do zrozumienia ze mi gra wychodzi we wszystkim, a inni niestety nie nadrabiaja i ja na tym trace
i jebnalem sie bo
o 3v3 mi chodzilo
Quote (itemeczek @ Aug 3 2010 10:42pm)
czego nie rozumiesz? napisalem, ze w 4v4 (3v3 tez), nie liczy sie to, ze TOBIE WYCHODZI WE WSZYSTKIM, tylko ze inni nie nadrabiaja. Wlasnie dlatego. Jak chcesz grac w teamach to znajdz sobie 2-3 e-frienduw i sobie razem grajcie, kknp
przeciez nigdzie nie napisalem ze licze na wlasne, napisalem ze marny matchmaking i nie pomoze ze ja cos robie jak reszta o risorsy prosi

ide juz bo chyba mnie nie lubisz
dobranoc
This post was edited by luksus on Aug 3 2010 04:46pm