d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev15657585960495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 3 2010 12:15pm
Quote (kuebk @ 3 Aug 2010 19:05)
No tak, ale zanim ja zdaze miec bloodlordy to on juz dawno jest u mnie z marinsami i tankami. :<


najlepiej nie dac mu zrobic tych tankow. cisnac czym sie da, zerglingami i rouchami na poczatku. jak bedzie wydawal kase na obrone to nie zrobi siegow
przejscie zatarasowane supply'ami i barakami wystarczy rozwalic kilkoma banelingami

ofc wiem ze to sie wydaje w miare izi ale tez mnie wkurza mm+siege :<

This post was edited by cOr on Aug 3 2010 12:18pm
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 3 2010 01:15pm
Nie ma to jak toss zajmujacy mi oba gazy jak gram 7 poola xD
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 3 2010 03:54pm
ale jestem wkurwiony fest. 4v4 tylko 1 mecz wygralem, zawsze kurwa jestem 1-2 jezeli chodzi o wynik, ale jebany matchmaking wrzuca patalachow do teamu ktorzy chyba kurwa graja bez rak i prosza o mineraly. przestalem grac w LoL'a bo sie stresowalem ze jest matchmaking do dupy, wrzucalo bezmozgow do druzyny mimo wysokiego elo, teraz tutaj taki numer... to jest kurwa niefart.. w 2v2 jeszcze ludzie ogarniali i szlo wygrac, a w 3v3 na takich dysintelektow trafialem ze glowa mala.. az sie boje 4v4 zagrac
Banned
Posts: 1,441
Joined: Dec 28 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 3 2010 03:57pm
Quote (luksus @ Aug 3 2010 09:54pm)
ale jestem wkurwiony fest. 4v4 tylko 1 mecz wygralem, zawsze kurwa jestem 1-2 jezeli chodzi o wynik, ale jebany matchmaking wrzuca patalachow do teamu ktorzy chyba kurwa graja bez rak i prosza o mineraly. przestalem grac w LoL'a bo sie stresowalem ze jest matchmaking do dupy, wrzucalo bezmozgow do druzyny mimo wysokiego elo, teraz tutaj taki numer... to jest kurwa niefart.. w 2v2 jeszcze ludzie ogarniali i szlo wygrac, a w 3v3 na takich dysintelektow trafialem ze glowa mala.. az sie boje 4v4 zagrac


jestes noskillem jak grajac 4v4 liczysz tylko na wlasne umiejetnosci tudziez jakas zajebista strategie, poźdrawią wsyśkih polakuw
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 3 2010 03:57pm
Quote (luksus @ 3 Aug 2010 22:54)
ale jestem wkurwiony fest. 4v4 tylko 1 mecz wygralem, zawsze kurwa jestem 1-2 jezeli chodzi o wynik, ale jebany matchmaking wrzuca patalachow do teamu ktorzy chyba kurwa graja bez rak i prosza o mineraly. przestalem grac w LoL'a bo sie stresowalem ze jest matchmaking do dupy, wrzucalo bezmozgow do druzyny mimo wysokiego elo, teraz tutaj taki numer... to jest kurwa niefart.. w 2v2 jeszcze ludzie ogarniali i szlo wygrac, a w 3v3 na takich dysintelektow trafialem ze glowa mala.. az sie boje 4v4 zagrac


graj solo a teamowki tylko ze znajomymi?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 3 2010 04:18pm
Quote (luksus @ 3 Aug 2010 22:54)
ale jestem wkurwiony fest. 4v4 tylko 1 mecz wygralem, zawsze kurwa jestem 1-2 jezeli chodzi o wynik, ale jebany matchmaking wrzuca patalachow do teamu ktorzy chyba kurwa graja bez rak i prosza o mineraly. przestalem grac w LoL'a bo sie stresowalem ze jest matchmaking do dupy, wrzucalo bezmozgow do druzyny mimo wysokiego elo, teraz tutaj taki numer... to jest kurwa niefart.. w 2v2 jeszcze ludzie ogarniali i szlo wygrac, a w 3v3 na takich dysintelektow trafialem ze glowa mala.. az sie boje 4v4 zagrac
czasem jest tak ze rt wrzuca razem do gry z at, a to juz jest walkover dla tych drugich
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 3 2010 04:37pm
Quote (itemeczek @ Aug 3 2010 09:57pm)
jestes noskillem jak grajac 4v4 liczysz tylko na wlasne umiejetnosci tudziez jakas zajebista strategie, poźdrawią wsyśkih polakuw


czego nie rozumiesz? jasno dalem do zrozumienia ze mi gra wychodzi we wszystkim, a inni niestety nie nadrabiaja i ja na tym trace

i jebnalem sie bo o 3v3 mi chodzilo

Quote (itemeczek @ Aug 3 2010 10:42pm)
czego nie rozumiesz? napisalem, ze w 4v4 (3v3 tez), nie liczy sie to, ze TOBIE WYCHODZI WE WSZYSTKIM, tylko ze inni nie nadrabiaja. Wlasnie dlatego. Jak chcesz grac w teamach to znajdz sobie 2-3 e-frienduw i sobie razem grajcie, kknp


przeciez nigdzie nie napisalem ze licze na wlasne, napisalem ze marny matchmaking i nie pomoze ze ja cos robie jak reszta o risorsy prosi :( ide juz bo chyba mnie nie lubisz

dobranoc

This post was edited by luksus on Aug 3 2010 04:46pm
Banned
Posts: 1,441
Joined: Dec 28 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 3 2010 04:42pm
Quote (itemeczek @ Aug 3 2010 09:57pm)
jestes noskillem jak grajac 4v4 liczysz tylko na wlasne umiejetnosci tudziez jakas zajebista strategie, poźdrawią wsyśkih polakuw


Quote (luksus @ Aug 3 2010 10:37pm)
czego nie rozumiesz? jasno dalem do zrozumienia ze mi gra wychodzi we wszystkim, a inni niestety nie nadrabiaja i ja na tym trace

i jebnalem sie bo o 3v3 mi chodzilo


czego nie rozumiesz? napisalem, ze w 4v4 (3v3 tez), nie liczy sie to, ze TOBIE WYCHODZI WE WSZYSTKIM, tylko ze inni nie nadrabiaja. Wlasnie dlatego. Jak chcesz grac w teamach to znajdz sobie 2-3 e-frienduw i sobie razem grajcie, kknp
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Aug 3 2010 04:56pm
dopiero skonczylem kampanie
mozecie pisac jak bede online, chetnie zaczne was ownic na multi :D
sify/309
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Aug 3 2010 05:46pm
Quote (Pozer @ 4 Aug 2010 00:18)
czasem jest tak ze rt wrzuca razem do gry z  at, a to juz jest walkover dla tych drugich


eeee, nie wierze w to, nie dal by blizz dupy az tak :/
Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960495Next
Add Reply New Topic New Poll