d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev156575859605001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 13 2010 12:15pm
Polonia przy obecnym składzie ma szanse na zimę coś ugrać dopiero.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 13 2010 01:33pm
Hahah Bakero zwolniony :DDDDDDDD
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 13 2010 01:35pm
Quote (kefir @ 13 Sep 2010 21:33)
Hahah Bakero zwolniony :DDDDDDDD


Patologia, jeden przegrany mecz i zwalniaja trenerow ... ehh
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 13 2010 01:36pm
Quote (zYwi3c @ Sep 13 2010 07:35pm)
Patologia, jeden przegrany mecz i zwalniaja trenerow ... ehh


ale ten prezes ma siano w glowie:D

This post was edited by kefir on Sep 13 2010 01:36pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 13 2010 01:36pm
Quote (zYwi3c @ 13 Sep 2010 21:35)
Patologia, jeden przegrany mecz i zwalniaja trenerow ... ehh


Nie o to chodzi. Od jakiegoś czasu prezes wolał wsadzić na stanowisko swojego kolesia.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 13 2010 01:38pm
Quote (imnoise @ 13 Sep 2010 21:36)
Nie o to chodzi. Od jakiegoś czasu prezes wolał wsadzić na stanowisko swojego kolesia.


Tak czy inaczej, dlatego nie interesuje sie polska pilka, kiedy to bylo ze Wisla w 1 sezonie miala 4rech trenerow ? rok temu czy 2 ? Porazka w ogole, jak mozna wymagac od trenera cudow po 2 tygodniach ...
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 13 2010 01:45pm
Quote (zYwi3c @ 13 Sep 2010 21:38)
Tak czy inaczej, dlatego nie interesuje sie polska pilka, kiedy to bylo ze Wisla w 1 sezonie miala 4rech trenerow ? rok temu czy 2 ? Porazka w ogole, jak mozna wymagac od trenera cudow po 2 tygodniach ...


Tym bardziej, że Bakero nieźle prowadził Polonię.
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 13 2010 03:09pm
Quote (zYwi3c @ Sep 13 2010 09:38pm)
Tak czy inaczej, dlatego nie interesuje sie polska pilka, kiedy to bylo ze Wisla w 1 sezonie miala 4rech trenerow ? rok temu czy 2 ? Porazka w ogole, jak mozna wymagac od trenera cudow po 2 tygodniach ...


Kibice sukcesu kurwa mać...
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 13 2010 03:12pm
oglądał ktoś Stoke - AV ? :huh:
Member
Posts: 726
Joined: Aug 28 2009
Gold: 79.50
Sep 13 2010 04:10pm
Quote (Dami @ Jul 15 2010 10:14pm)
W tym temacie zapraszam do dyskutowania na temat tego pięknego sportu, komentowania transferów, pomyłek sędziowskich etc.

Ogólne zasady wciąż obowiązują. Proszę powstrzymać się od głupich wypowiedzi.
Przypominam również o Zasadzie Zero Tolerancji :)

Zaczynamy.


Jak oceniacie transfer Boruca do Fiorentiny?


pomyłek sędziowskich.... to co zrobili ci "sędziowie" na Mundial w meczu Anglia - Niemcy każdy wie o co chodzi... to jest wręcz żenujące ... a to co jest najgorsze to to ze nie zrobili zadnych kroków aby takie sytuacje nie miały miejsc juz w piłce...
tak ciężko wprowadzić monitoring w spornych sytuacjach ? przykład tennis !! gdzie jest "sokole oko"!!!

Stoke Wygrało 2:1 dobry mecz:) jak każdy w premiership

This post was edited by papi_chulo on Sep 13 2010 04:11pm
Go Back To Polska Topic List
Prev156575859605001Next
Closed New Topic New Poll