Quote (Dami @ Jul 15 2010 10:14pm)
W tym temacie zapraszam do dyskutowania na temat tego pięknego sportu, komentowania transferów, pomyłek sędziowskich etc.
Ogólne zasady wciąż obowiązują. Proszę powstrzymać się od głupich wypowiedzi.
Przypominam również o Zasadzie Zero Tolerancji

Zaczynamy.
Jak oceniacie transfer Boruca do Fiorentiny?
pomyłek sędziowskich.... to co zrobili ci "sędziowie" na Mundial w meczu Anglia - Niemcy każdy wie o co chodzi... to jest wręcz żenujące ... a to co jest najgorsze to to ze nie zrobili zadnych kroków aby takie sytuacje nie miały miejsc juz w piłce...
tak ciężko wprowadzić monitoring w spornych sytuacjach ? przykład tennis !! gdzie jest "sokole oko"!!!
Stoke Wygrało 2:1 dobry mecz:) jak każdy w premiership
This post was edited by papi_chulo on Sep 13 2010 04:11pm