d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev15657585960717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 1 2010 07:32pm
Quote (colos @ Sep 1 2010 02:22pm)
kuroshitsuji II ep 09 wyszedl


nie znam tego tytulu ;) jak wrazenia?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 1 2010 08:14pm
Quote (colos @ Sep 1 2010 04:22pm)
kuroshitsuji II ep 09 wyszedl


Dobrze wiedziec juz sciagam.

Quote (marvolo @ Sep 2 2010 03:32am)
nie znam tego tytulu ;) jak wrazenia?


Fajny i ciekawy tytul, ale pierwszy sezon strasznie nierowny, drugi jak narazie jest bardzo dobry.

e/ coz za fail, zapomnialem, ze juz dawno ten odcinek sciagnalem i obejrzalem :<

This post was edited by Saygon on Sep 1 2010 08:15pm
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold: 4.00
Warn: 60%
Sep 2 2010 01:27am
widze ze moj temat dostal sie na liste oficjalnych tematow pana pieczywa
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 2 2010 04:05am
Quote (Saygon @ Sep 2 2010 02:14am)
Dobrze wiedziec juz sciagam.



Fajny i ciekawy tytul, ale pierwszy sezon strasznie nierowny, drugi jak narazie jest bardzo dobry.

e/ coz za fail, zapomnialem, ze juz dawno ten odcinek sciagnalem i obejrzalem :<


a moze co nie co o tematyce
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Sep 2 2010 05:26am
Quote (Qivi @ Sep 2 2010 07:27am)
widze ze moj temat dostal sie na liste oficjalnych tematow pana pieczywa


tak, wlasnie na to przeznaczyłes moją donację :cry:
Quote (marvolo @ Sep 2 2010 10:05am)
a moze co nie co  o tematyce


słyszałem że jakiś "horror komediowy", podobno niezłe. Nie wiem, nie oglądałem i nie mam zamiaru jak na razie ;) brak czasu. + mam już coś co poleciłeś więc najpierw to obejrzę :p
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 2 2010 05:27am
Quote (luksus @ Sep 2 2010 11:26am)
tak, wlasnie na to przeznaczyłes moją donację :cry:


słyszałem że jakiś "horror komediowy", podobno niezłe. Nie wiem, nie oglądałem i nie mam zamiaru jak na razie ;) brak czasu. + mam już coś co poleciłeś więc najpierw to obejrzę :p


napisz pozniej jak wrazenia ;]
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Sep 2 2010 05:31am
Quote (marvolo @ Sep 2 2010 11:27am)
napisz pozniej jak wrazenia ;]


azumanga i 5 centimeters :p te 1 dawales, a te drugie nie jetem pewien, chyba ktos inny :D
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Sep 2 2010 05:32am
niestety ale nie ogladam bajek wiec sie nie moge wypowiedziec w tym temacie.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 2 2010 05:33am
Quote (EustachyMotyka @ Sep 2 2010 11:32am)
niestety ale nie ogladam bajek wiec sie nie moge wypowiedziec w tym temacie.


własnie widze ^^ ..pozatym bajka a anime to dwie różne rzeczy
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Sep 2 2010 05:35am
Quote (marvolo @ 2 Sep 2010 13:33)
własnie widze ^^ ..pozatym bajka a anime to dwie różne rzeczy


gdyby to nie byla bajka to by tam prawdziwi ludzie grali a nie kreskówki :o
Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960717Next
Add Reply New Topic New Poll