☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev
1
56
57
58
59
60
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 48042
Replies: 2068
Track Topic
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#571
Oct 7 2010 12:25pm
jakie ?
i masz juz ajtocza ?
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#572
Oct 11 2010 05:03pm
ktos w moha juz gra
http://www.justin.tv/medal_of_honor_pox
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#573
Oct 16 2010 02:22pm
patryku jaks ciagnac tego fable ? bo nie moge bo mi pisze na xboxie ze przypisano do innej konsoli
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#574
Oct 16 2010 02:23pm
nie mozna juz sciagac bo to jakis glitch byl
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#575
Oct 16 2010 02:28pm
Quote (Patryk1991 @ 16 Oct 2010 22:23)
nie mozna juz sciagac bo to jakis glitch byl
a kumpel juz sie cieszyl :<
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#576
Oct 16 2010 02:29pm
Quote (m4rc1n3k @ 16 Oct 2010 16:28)
a kumpel juz sie cieszyl :<
kekek
ale to i tak podobno w usa tylko dzialalo,lub dla tych co maja beta dashboard
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#577
Oct 16 2010 02:31pm
Quote (Patryk1991 @ 16 Oct 2010 22:29)
kekek
ale to i tak podobno w usa tylko dzialalo,lub dla tych co maja beta dashboard
ja tam mam bete dashboardu, ktory bedzie w listopadzie dopiero ^^
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#578
Oct 16 2010 02:31pm
Quote (m4rc1n3k @ 16 Oct 2010 16:31)
ja tam mam bete dashboardu, ktory bedzie w listopadzie dopiero ^^
jak Ci sie podoba ?
espn masz ?
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#579
Oct 16 2010 02:33pm
Quote (Patryk1991 @ 16 Oct 2010 22:31)
jak Ci sie podoba ?
espn masz ?
espn ? co to
no mi sie tam podoba
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#580
Oct 16 2010 02:34pm
Quote (m4rc1n3k @ 16 Oct 2010 16:33)
espn ? co to
no mi sie tam podoba
taki kanal sportowy
no mi tez sie podoba
bedziesz konto przenosil na polske ^^ ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
56
57
58
59
60
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact