d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev15657585960207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 7 2010 12:25pm
jakie ?
i masz juz ajtocza ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 11 2010 05:03pm
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 16 2010 02:22pm
patryku jaks ciagnac tego fable ? bo nie moge bo mi pisze na xboxie ze przypisano do innej konsoli
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 16 2010 02:23pm
nie mozna juz sciagac bo to jakis glitch byl :(
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 16 2010 02:28pm
Quote (Patryk1991 @ 16 Oct 2010 22:23)
nie mozna juz sciagac bo to jakis glitch byl :(


a kumpel juz sie cieszyl :<
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 16 2010 02:29pm
Quote (m4rc1n3k @ 16 Oct 2010 16:28)
a kumpel juz sie cieszyl :<


kekek
ale to i tak podobno w usa tylko dzialalo,lub dla tych co maja beta dashboard :(
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 16 2010 02:31pm
Quote (Patryk1991 @ 16 Oct 2010 22:29)
kekek
ale to i tak podobno w usa tylko dzialalo,lub dla tych co maja beta dashboard :(


ja tam mam bete dashboardu, ktory bedzie w listopadzie dopiero ^^
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 16 2010 02:31pm
Quote (m4rc1n3k @ 16 Oct 2010 16:31)
ja tam mam bete dashboardu, ktory bedzie w listopadzie dopiero ^^


:D
jak Ci sie podoba ?
espn masz ?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 16 2010 02:33pm
Quote (Patryk1991 @ 16 Oct 2010 22:31)
:D
jak Ci sie podoba ?
espn masz ?


espn ? co to


no mi sie tam podoba
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 16 2010 02:34pm
Quote (m4rc1n3k @ 16 Oct 2010 16:33)
espn ? co to


no mi sie tam podoba


taki kanal sportowy :P

no mi tez sie podoba

bedziesz konto przenosil na polske ^^ ?
Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960207Next
Add Reply New Topic New Poll