d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1565758596098Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
May 11 2011 10:31pm
Quote (Qvo @ 24 Apr 2011 22:01)
Tragedia jak mozna wyjebac sobie tak Oklepana sentencje w dodatku tak wieśniackimi al'a japońskimi literami poprostu buractwo.


moim zdaniem też słabe te literki niezbyt mi się podobają a i ten napis ma tyle ludzi że ała B)
Member
Posts: 7,369
Joined: Feb 26 2006
Gold: 4.00
May 11 2011 11:07pm
Quote (Furious92 @ 11 Apr 2011 17:13)
http://img705.imageshack.us/img705/3787/20110411f.jpg



Jesli "dorosniesz" to ktos bedzie sie musial naprawde napracowac, zeby pokryc tego buraka.

Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
May 19 2011 01:46am
Quote (Peja @ May 12 2011 12:51am)
http://bi.gazeta.pl/im/7/6018/z6018047O.jpg

co myslicie o miejscu w takowym miejscu?

znacie jakies podobne tatto do tego?

tak, znajomek sobie wydziergal : D jak dla mnie strasznie mierny pomysl, ale co kto lubi
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 19 2011 02:52am
fjurjus, kurwa :(
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 19 2011 02:55am
Quote (Furious92 @ 11 Apr 2011 18:13)
http://img705.imageshack.us/img705/3787/20110411f.jpg


Wybacz, ale wies spiewa i tanczy.
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
May 19 2011 02:57am
Quote (Furious92 @ 11 Apr 2011 18:13)
http://img705.imageshack.us/img705/3787/20110411f.jpg


NIe podoba mi się. Naprawdę. Mniejsza czcionka, inne miejsce i by bylo ok.
Member
Posts: 1,726
Joined: Jun 21 2008
Gold: 0.50
May 30 2011 01:17pm
Osobiście mam zamiar zrobić sobie tatuaż za około 3-4 miesięcy na wewnętrznej stronie przedramienia, więc jeśli ktoś miałby fajne wzory na tą część ciała, prosiłbym o wrzucenie. Oczywko ponawiam prośbę o zdjątko dziary na prawej łydce Furiousa, nie chodzi mi o "carpe diem".
Member
Posts: 1,022
Joined: May 15 2008
Gold: 7.66
Warn: 30%
May 30 2011 01:24pm
Quote (SilveR123 @ May 30 2011 07:17pm)
Osobiście mam zamiar zrobić sobie tatuaż za około 3-4 miesięcy na wewnętrznej stronie przedramienia, więc jeśli ktoś miałby fajne wzory na tą część ciała, prosiłbym o wrzucenie. Oczywko ponawiam prośbę o zdjątko dziary na prawej łydce Furiousa, nie chodzi mi o "carpe diem".


nie ma to jak sie dziarac i prosic o wzory :D
e/ miejsce fajne, wiec nie zmarnuj go jakims gownianym wzorem.

This post was edited by BrtK on May 30 2011 01:25pm
Banned
Posts: 3,244
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 30 2011 01:35pm
Quote (Furious92 @ Apr 11 2011 06:13pm)
http://img705.imageshack.us/img705/3787/20110411f.jpg


na czole trzeba było sobie zrobic
Member
Posts: 1,726
Joined: Jun 21 2008
Gold: 0.50
May 30 2011 01:44pm
Quote (BrtK @ May 30 2011 07:24pm)
nie ma to jak sie dziarac i prosic o wzory :D
e/ miejsce fajne, wiec nie zmarnuj go jakims gownianym wzorem.


Jeśli bystrzaku myślisz, że wydziaram sobie gotowy wzór z jsp to jesteś w dużym błędzie i nie zabłysnąłeś w tym temacie. Przeczytaj sobie moje wczesniejsze posty nt tatuaży w tym topicu. Ps prosiłem o ciekawe wzory które mogą służyć jako wzór alternatywny który ew mógłbym przerobić i dodać elementy, czyt napis które chciałbym mieć na skórze i które byłyby dla mnie ważne, wiec kurwa zanim coś napiszesz przeczytaj najpier coś ze zrozumieniem.
Go Back To Polska Topic List
Prev1565758596098Next
Add Reply New Topic New Poll