Quote (SilveR123 @ May 30 2011 07:17pm)
Osobiście mam zamiar zrobić sobie tatuaż za około 3-4 miesięcy na wewnętrznej stronie przedramienia, więc jeśli ktoś miałby fajne wzory na tą część ciała, prosiłbym o wrzucenie. Oczywko ponawiam prośbę o zdjątko dziary na prawej łydce Furiousa, nie chodzi mi o "carpe diem".
nie ma to jak sie dziarac i prosic o wzory

e/ miejsce fajne, wiec nie zmarnuj go jakims gownianym wzorem.
This post was edited by BrtK on May 30 2011 01:25pm