d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev15657585960594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Jul 1 2010 05:10pm
Quote (Shald @ Jul 2 2010 12:00am)


ahahah ;DDDDDDDD n1
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Jul 1 2010 06:04pm
Kupiłem dziś 2 party butów.

Do chodzenia (w kolorze fiolet) :


Na piłkę :


e-lans B)
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 2 2010 10:47am
Quote (arabb @ 2 Jul 2010 02:04)
Kupiłem dziś 2 party butów.

Do chodzenia (w kolorze fiolet) :
http://www.e-megasport.com/data/gfx/pictures/medium/3/5/2253_1.jpg

Na piłkę :
http://butysportowe.net.pl/images/products/Nike-396119584-Mercurial%20Victory%20Ic-1-l.jpg

e-lans B)


ło matko ... jaki zabUjczy fiolet ; DDDD
Member
Posts: 27,128
Joined: May 4 2008
Gold: 101,160.00
Jul 2 2010 11:00am
Co sądzicie o Nike Prestige II Hi , warto kupić?
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 2 2010 11:03am
Quote (FunnyNick @ 2 Jul 2010 19:00)
Co sądzicie o Nike Prestige II Hi , warto kupić?


mi sie takie buty nie podobaja , kojarza mi sie z ju kę dęs , pedalami i gimbusami
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 2 2010 11:04am
Quote (FunnyNick @ 2 Jul 2010 18:00)
Co sądzicie o Nike Prestige II Hi , warto kupić?


mi sie nie podobaja, jukędęs w chuj ; D
Member
Posts: 719
Joined: Nov 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jul 2 2010 12:56pm
Quote (Shald @ Jul 1 2010 11:00pm)


to ten gimbus, jak mu tam, hateme ?
Banned
Posts: 8,084
Joined: Feb 3 2006
Gold: 769.00
Jul 2 2010 12:59pm
Quote (arabb @ 2 Jul 2010 02:04)
Kupiłem dziś 2 party butów.

Do chodzenia (w kolorze fiolet) :
http://www.e-megasport.com/data/gfx/pictures/medium/3/5/2253_1.jpg

Na piłkę :
http://butysportowe.net.pl/images/products/Nike-396119584-Mercurial%20Victory%20Ic-1-l.jpg

e-lans B)


niezłe prowo
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jul 2 2010 01:37pm
Quote (roft @ Jul 1 2010 09:49pm)
dawaj teraz ; D


Wygląda ona tak ;) jak dla mnie super ! :)

Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jul 2 2010 02:44pm
Quote (arabb @ Jul 2 2010 12:04am)
Kupiłem dziś 2 party butów.

Do chodzenia (w kolorze fiolet) :
http://www.e-megasport.com/data/gfx/pictures/medium/3/5/2253_1.jpg

Na piłkę :
http://butysportowe.net.pl/images/products/Nike-396119584-Mercurial%20Victory%20Ic-1-l.jpg

e-lans B)


Te pierwsze mi się nie podobają. Te drugie ewentualnie do gry bym założył, ale też z grymasem na twarzy, kolor nie ten.
Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960594Next
Add Reply New Topic New Poll