d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1565758596099Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 7 2011 01:02pm
u mnie na 64 bitach elegancko smiga :O
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 8 2011 12:08pm
dzis promocje na bfbc2 i vietnam na steamie
75% taniej
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 8 2011 12:21pm
ile za vietnam?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 8 2011 12:39pm
vietnam za
$7.49

bfbc2 za
$6.80
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
May 8 2011 01:16pm
Quote (Patryk1991 @ May 8 2011 08:39pm)
vietnam za
$7.49

bfbc2 za
$6.80


chyba jakoś tak
Member
Posts: 854
Joined: Feb 18 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 01:28pm
Quote (Patryk1991 @ May 8 2011 07:39pm)
vietnam za
$7.49

bfbc2 za
$6.80


I ile to w złotówkach? I powiedz mi czy na karcie gf 9500gt pujdzie
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 01:31pm
Quote (Alicja_a @ May 8 2011 08:28pm)
I ile to w złotówkach? I powiedz mi czy na karcie gf 9500gt pujdzie


jak mieszkasz w Polsce to 13,6 euro za samego bc2 i to wychodzi ~53,85zl przy kursie 3,96
Member
Posts: 854
Joined: Feb 18 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 01:35pm
Quote (Cronianz @ May 8 2011 08:31pm)
jak mieszkasz w Polsce to 13,6 euro za samego bc2 i to wychodzi ~53,85zl przy kursie 3,96


ale guwno czemu grubasy maja taniej
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 01:36pm
Quote (Alicja_a @ May 8 2011 08:35pm)
ale guwno czemu grubasy maja taniej


zjebany steam dawno dawno temu podzielil kraje na bodajże trzy stefy cenowe, w ktorych zazwyczaj 1$ = 1 euro. Najlepiej miec znajomego w Anglii/USA, ktory kupuje gry jako gifty, a ty odsylasz mu potem kase.
Member
Posts: 854
Joined: Feb 18 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 01:50pm
Quote (Cronianz @ May 8 2011 08:36pm)
zjebany steam dawno dawno temu podzielil kraje na bodajże trzy stefy cenowe, w ktorych zazwyczaj 1$ = 1 euro. Najlepiej miec znajomego w Anglii/USA, ktory kupuje gry jako gifty, a ty odsylasz mu potem kase.


A gdybym zmienił kraj w steam to miałbym za dolary? :S
Go Back To Polska Topic List
Prev1565758596099Next
Add Reply New Topic New Poll