Quote (Cronianz @ May 8 2011 08:36pm)
zjebany steam dawno dawno temu podzielil kraje na bodajże trzy stefy cenowe, w ktorych zazwyczaj 1$ = 1 euro. Najlepiej miec znajomego w Anglii/USA, ktory kupuje gry jako gifty, a ty odsylasz mu potem kase.
A gdybym zmienił kraj w steam to miałbym za dolary? :S