Quote (pawlosek @ Mar 21 2010 11:26pm)
Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.
Póki co:
1. Ja
2. FlashpointGFX
3. prastary_ka
4. Stefania_Forester
5. maxkarim
Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.
I proszę o potwierdzenie wszystkich z listy, że nadal zamierzają grać cl.
jeszcze dopisz mojego kolege
Lays 'a