d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev156575859601249Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,084
Joined: Feb 3 2006
Gold: 769.00
Mar 22 2010 05:39am
Quote (lyzeff @ 21 Mar 2010 20:39)

Poszukujemy 4 osob na lod
1) Soso fire
2) soso cold
3) smith
4) smith
5) wolne
6) wolne
7) wolne
8) wolne


soso fire tutaj
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Mar 22 2010 05:44am
Quote (lyzeff @ Mar 21 2010 09:39pm)
Poszukujemy 3 osob na lod
1) Soso fire
2) soso cold
3) smith
4) smith
5) soso fire(arcylite)
6) wolne
7) wolne
8) wolne


Ponawiam

This post was edited by lyzeff on Mar 22 2010 05:52am
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 22 2010 06:07am
czy duch to ladder item? i na nld sie go nie da zrobic?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 22 2010 06:22am
Quote (SuperAmazonka @ 22 Mar 2010 13:07)
czy duch to ladder item? i na nld sie go nie da zrobic?

Spirit jest slowem dostepnym tylko na ld.
Na nld mozesz co najwyzej kupic.

This post was edited by crunk_mp on Mar 22 2010 06:22am
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Mar 22 2010 06:37am
Poszukujemy 1 osoby na lod
1) Soso fire
2) soso cold
3) smith
4) smith
5) soso fire(arcylite)
6) Xasthur (soso?)
7) soso cold
8) wolne

Prxyda sie jakis baba? albo javka/nec ;)
Member
Posts: 21,609
Joined: Feb 1 2010
Gold: 1,046.78
Mar 22 2010 06:49am
Quote (pawlosek @ Mar 21 2010 11:26pm)
Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.

Póki co:

1. Ja
2. FlashpointGFX
3. prastary_ka
4. Stefania_Forester
5. maxkarim

Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.
I proszę o potwierdzenie wszystkich z listy, że nadal zamierzają grać cl.


jeszcze dopisz mojego kolege
Lays 'a
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 22 2010 07:22am
Quote (lyzeff @ Mar 22 2010 12:37pm)
Poszukujemy 1 osoby na lod
1) Soso fire
2) soso cold
3) smith
4) smith
5) soso fire(arcylite)
6) Xasthur (soso?)
7) soso cold
8) wolne

Prxyda sie jakis baba? albo javka/nec ;)


to ten agent z matrixa?
Member
Posts: 10,853
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.34
Mar 22 2010 07:42am
jakby co to szukam ekipy na nowy ladder

chce grać blizz soso
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Mar 22 2010 07:47am
Czy jest możliwość, że wraz z resetem laddera zresetuja sie bany na ip? :p
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 22 2010 07:53am
Quote (Pokor @ 22 Mar 2010 14:47)
Czy jest możliwość, że wraz z resetem laddera zresetuja sie bany na ip? :p


Nie sadze zeby to mialo cos wspolnego ze soba.
Go Back To Polska Topic List
Prev156575859601249Next
Add Reply New Topic New Poll