d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev15657585960205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Feb 4 2011 06:35am
Szkoda tylko, że robi z Artemisa drugiego Drizzta. Mam nadzieje, że jeśli wyjdą kolejne książki to Artemisa nie zobaczymy już jako ludzkiej odbitki Drizzta - osoby z chujowego środowiska, z wyrzutami sumienia i zajebistego szermierza.
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Feb 4 2011 06:53am
Quote (CoD_id @ Feb 4 2011 12:35pm)
Szkoda tylko, że robi z Artemisa drugiego Drizzta. Mam nadzieje, że jeśli wyjdą kolejne książki to Artemisa nie zobaczymy już jako ludzkiej odbitki Drizzta - osoby z chujowego środowiska, z wyrzutami sumienia i zajebistego szermierza.


Myślę że droga Artemisa do świętości potrwa przynajmniej 10 tomów :thumbsup:
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Feb 14 2011 04:43am
BUMP

Już 1k stron Mgieł Avalonu za mną. Jeszcze 3xx do końca.
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Feb 14 2011 04:49am
Ok 1/4 Smoczego Tronu do konca. Bardzo przyjemnie sie czyta, polecam wszystkim fanom Tolkiena.
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 14 2011 07:02am
Quote (Fipuka @ 12 Feb 2010 13:43)
R.A. Salvatore - fajne ksiązki pisze, rly polecam


Czytalem rozne ksiazki o Drizzcie, czytalem wojne pajeczej krolowej. Podobal bardzo mi sie klimat podziemi, nawrocenie mrocznego elfa juz mniej. Szukam jakichs ksiazek w tym stylu. Nie ma to byc przekolorowana bajka dla dzieci, gdzie dobro zwycieza (z calym szacunkiem dla Tolkiena) tylko wlasnie opowiesc o postaci spowitej w mroku, jak mroczny elf. Co polecacie ?
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Feb 14 2011 10:34am
Dobra, Pieśń Lodu i Ognia zaliczona! Epickiej dzieło! Prawie pod każdym względem.
Oceniam 9.999/10
Za realizm, wręcz naturalizm opisu, epicką zdolność tworzenia niesamowicie skomplikowanych/wielowątkowych intryg oraz niesamowita głębia/niejednoznaczność kreowanych postaci + brak jakiegokolwiek poszanowania życia bohaterów LOL
Brakuje mi jedynie troszkę inteligencji pisania Glena Cooka (no i troszkę jego humoru)

Ten -0.001 odejmuje za opierda..... się Martina w wydawaniu kolejnych części + za ostatnie 2 tomy w których nie kontynuuje wielu ciekawych wątków (potem się tłumaczy że zostawił ja na następy tom :( )

Btw. Jestem w połowie pierwszego tomu Malazańskiej Księgi Poległych, hmmmm jest dobrze ^^ polecam wszystkim fanom Czarnej Kompani
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Feb 15 2011 02:39am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 14 2011 01:02pm)
Czytalem rozne ksiazki o Drizzcie, czytalem wojne pajeczej krolowej. Podobal bardzo mi sie klimat podziemi, nawrocenie mrocznego elfa juz mniej. Szukam jakichs ksiazek w tym stylu. Nie ma to byc przekolorowana bajka dla dzieci, gdzie dobro zwycieza (z calym szacunkiem dla Tolkiena) tylko wlasnie opowiesc o postaci spowitej w mroku, jak mroczny elf. Co polecacie ?


Czytaj Pieśn. Iridius pisal czemu.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Feb 15 2011 12:49pm
czytam achaje ziemianskiego,
narazie poczatek "dziwny"
warto czytac? i czy los czarownika achaji zaana i rycerzyka jakos ich połaczy, czy lepiej nie wiedzic i czytac " bez opierdalania sie " :wub:
Member
Posts: 219
Joined: Jul 2 2010
Gold: 2.00
Feb 15 2011 12:51pm
Quote (kacperq @ Feb 15 2011 08:49pm)
czytam achaje ziemianskiego,
narazie poczatek "dziwny"
warto czytac? i czy los czarownika achaji zaana i rycerzyka jakos ich połaczy, czy lepiej nie wiedzic i czytac "  bez opierdalania sie " :wub:


Czytaj czytaj, jest ekstra. A podpowiadanie zabije tylko chęć dalszego wgłębiania się treść.
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Feb 15 2011 01:05pm
Quote (iridius @ Feb 14 2011 06:34pm)
Dobra, Pieśń Lodu i Ognia zaliczona!  Epickiej dzieło! Prawie pod każdym względem.
Oceniam 9.999/10
Za realizm, wręcz naturalizm opisu, epicką zdolność tworzenia niesamowicie skomplikowanych/wielowątkowych intryg oraz niesamowita głębia/niejednoznaczność kreowanych postaci + brak jakiegokolwiek poszanowania życia bohaterów LOL
Brakuje mi jedynie troszkę inteligencji pisania Glena Cooka (no i troszkę jego humoru)

Ten -0.001 odejmuje za opierda..... się Martina w wydawaniu kolejnych części + za ostatnie 2 tomy w których nie kontynuuje wielu ciekawych wątków (potem się tłumaczy że zostawił ja na następy tom :(  )

Btw. Jestem w połowie pierwszego tomu Malazańskiej Księgi Poległych, hmmmm jest dobrze ^^ polecam wszystkim fanom Czarnej Kompani


Czytam już ostatnią książkę 4tomu i jestem tego samego zdania.
Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960205Next
Add Reply New Topic New Poll