d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hip-hop - Temat Oficjalny
Prev15657585960914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Jun 3 2010 10:30am
Quote (Fajczak @ Jun 3 2010 06:24pm)
Kiedyś paktofoniki słuchałem, dzisiejszy hip hop mi nie podchodzi ;c


Na tle dzisiejszych raperow, Paktofonika to syf.
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Jun 3 2010 10:32am
wyp3+molesta>all


ostatnio uslyszalem odsc fajny kawalek:

Member
Posts: 14,366
Joined: Sep 29 2006
Gold: 81.00
Warn: 100%
Jun 3 2010 10:33am
Quote (Sisio @ Jun 3 2010 04:30pm)
Na tle dzisiejszych raperow, Paktofonika to syf.


zgadzam sie w 100%

Quote (SchoolOfRock @ Jun 3 2010 04:32pm)
wyp3+molesta>all


ostatnio uslyszalem odsc fajny kawalek:
http://www.youtube.com/watch?v=xygm9tkEJ4A


zobaczylem HEMP GRÓ i juz wiem ze to guwno a nie dobry kawalek

This post was edited by rogufka on Jun 3 2010 10:35am
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Jun 3 2010 10:34am
Quote (SchoolOfRock @ Jun 3 2010 06:32pm)
wyp3+molesta>all


ostatnio uslyszalem odsc fajny kawalek:
http://www.youtube.com/watch?v=xygm9tkEJ4A


Won z syfem. Gowno dla dzieciakow w wieku 10-16lat.
Member
Posts: 4,708
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2,990.00
Jun 3 2010 10:39am
Quote (Sisio @ Jun 3 2010 04:34pm)
Won z syfem. Gowno dla dzieciakow w wieku 10-16lat.


kurwa rozbawiłeś mnie ;DDDDDDDDDD
krol dzielnicy aka znafcarapsuffff
;DDDDDDDDDDDDDDD

Quote (Sisio @ Jun 3 2010 04:40pm)
11 liter


log out
rapu nie wygrasz ; D

This post was edited by Bochen on Jun 3 2010 10:42am
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Jun 3 2010 10:40am
Quote (Bochen @ Jun 3 2010 06:39pm)
kurwa rozbawiłeś mnie ;DDDDDDDDDD
krol dzielnicy aka znafcarapsuffff
;DDDDDDDDDDDDDDD


11 liter
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Jun 3 2010 10:44am
Quote (Bochen @ Jun 3 2010 06:39pm)
kurwa rozbawiłeś mnie ;DDDDDDDDDD
krol dzielnicy aka znafcarapsuffff
;DDDDDDDDDDDDDDD



log out
rapu nie wygrasz ; D


jesli pfk i gural to dla ciebie dobry rap, to gratuluje spierdolonego gustu muzycznego
Member
Posts: 4,708
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2,990.00
Jun 3 2010 10:46am
ną, patrz w siga
to się dowiesz czego słucham
Member
Posts: 17,473
Joined: Oct 19 2007
Gold: Locked
Jun 3 2010 10:55am
Quote (Sisio @ Jun 3 2010 05:44pm)
jesli pfk i gural to dla ciebie dobry rap, to gratuluje spierdolonego gustu muzycznego


iso: eska =d
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Jun 3 2010 10:58am
nie znasz sie!



Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960914Next
Add Reply New Topic New Poll