d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev15657585960219Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2010 02:05pm
Quote (DnBBoY @ 6 Feb 2010 21:04)
heh :D pal mentolowe to rzadko kto bedzie chcial od Ciebie fajke :D
chociaz w szkole czesto chca sie zamieniac.. mentol za normalna fajke


xDD...
Handel wymienny xD...
Od razu mi się przypomina historia i jakiś Egipt i Mezopotamia xd...
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 6 2010 02:05pm
Quote (DnBBoY @ 6 Feb 2010 21:04)
heh :D pal mentolowe to rzadko kto bedzie chcial od Ciebie fajke :D
chociaz w szkole czesto chca sie zamieniac.. mentol za normalna fajke


Ja nie cierpię mentholi, bardzo mdłe są. Zawsze palę lajty, albo superlajty. Czerwonych nie znoszę, bo troche we łbie kołacze i płuca mi wysiadają.
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 6 2010 02:07pm
Quote (Magik69 @ Feb 6 2010 08:05pm)
xDD...
Handel wymienny xD...
Od razu mi się przypomina historia i jakiś Egipt i Mezopotamia xd...


no dokladnie.. zawsze mnie to wkurza bo zwyklych nie lubie a oni mi wciskaja.. ale z braku laku sie zapalic.. co zrobic :)

Quote (Sajmon180 @ Feb 6 2010 07:59pm)
U mnie w szkole niewielu z moich znajomych pali, a każdy oszczędza dla siebie. Chyba że do kibla pójdę zapalić z kumplem, wtedy poczęstuje, ale nie cierpię palić w kiblu (w ogóle w pomieszczeniach), wolę wyjść na dwór, nawet jak zimno (nie chodzi, że nauczyciele czy coś, tylko taki nawyk ;d)


dokladnie ja to samo.. jeszcze jak wchodze do tego kibla a oni tam okno zamkniete maja to masakra.. jak pale w kiblu to tylko przy oknie bo bym nie dal rady tak siwo jest.. w okres zimowy w szkolnym kiblu bywa po 10-15 palaczy takze wyobrazcie sobie jak tam musi smierdziec i w ogole.. :D

This post was edited by DnBBoY on Feb 6 2010 02:08pm
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Feb 6 2010 02:08pm
Quote (Sajmon180 @ Feb 6 2010 10:05pm)
Ja nie cierpię mentholi, bardzo mdłe są. Zawsze palę lajty, albo superlajty. Czerwonych nie znoszę, bo troche we łbie kołacze i płuca mi wysiadają.


Mi ostatnio nowe Marlboro zasmakowały strasznie :)
Member
Posts: 5,923
Joined: Nov 18 2006
Gold: 11.00
Feb 6 2010 02:08pm
Quote (Msk @ 6 Feb 2010 21:08)
Mi ostatnio nowe Marlboro zasmakowały strasznie :)


Lol, nie pal :(
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 6 2010 02:08pm
Quote (Msk @ 6 Feb 2010 21:08)
Mi ostatnio nowe Marlboro zasmakowały strasznie :)


Nie wiem, nie próbowałem ich jeszcze. Narazie dla mnie za wysokie progi cenowe ;d
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 6 2010 02:09pm
Quote (Msk @ Feb 6 2010 08:08pm)
Mi ostatnio nowe Marlboro zasmakowały strasznie :)


mi nie.. wole moje LM Mentolowe Triple Mint :D

Quote (Sajmon180 @ Feb 6 2010 08:08pm)
Nie wiem, nie próbowałem ich jeszcze. Narazie dla mnie za wysokie progi cenowe ;d


jedyne 10,75 :D

This post was edited by DnBBoY on Feb 6 2010 02:09pm
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Feb 6 2010 02:09pm
Quote (zibib @ Feb 6 2010 10:08pm)
Lol, nie pal :(


Już za późno, ale lubię palić i na razie nie mam zamiaru rzucać :P
Ale nie palę dużo, około 10
Quote (DnBBoY @ Feb 6 2010 10:09pm)




jedyne 10,75 :D


u mnie 9.95:P
a Lmów zielonych nie próbowałem jeszcze, kupie je sobie kiedyś :)

This post was edited by Msk on Feb 6 2010 02:10pm
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 6 2010 02:09pm
Quote (DnBBoY @ 6 Feb 2010 21:09)
mi nie.. wole moje LM Mentolowe Triple Mint :D



jedyne 10,75 :D


A widzisz, u mnie 9,95 :D
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 6 2010 02:11pm
Quote (Msk @ Feb 6 2010 08:09pm)
a Lmów zielonych nie próbowałem jeszcze, kupie je sobie kiedyś :)


no to sprobuj :) o wiele lepsze niz te nowe marlboro frosty
Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960219Next
Add Reply New Topic New Poll