Quote (Magik69 @ Feb 6 2010 08:05pm)
xDD...
Handel wymienny xD...
Od razu mi się przypomina historia i jakiś Egipt i Mezopotamia xd...
no dokladnie.. zawsze mnie to wkurza bo zwyklych nie lubie a oni mi wciskaja.. ale z braku laku sie zapalic.. co zrobic

Quote (Sajmon180 @ Feb 6 2010 07:59pm)
U mnie w szkole niewielu z moich znajomych pali, a każdy oszczędza dla siebie. Chyba że do kibla pójdę zapalić z kumplem, wtedy poczęstuje, ale nie cierpię palić w kiblu (w ogóle w pomieszczeniach), wolę wyjść na dwór, nawet jak zimno (nie chodzi, że nauczyciele czy coś, tylko taki nawyk ;d)
dokladnie ja to samo.. jeszcze jak wchodze do tego kibla a oni tam okno zamkniete maja to masakra.. jak pale w kiblu to tylko przy oknie bo bym nie dal rady tak siwo jest.. w okres zimowy w szkolnym kiblu bywa po 10-15 palaczy takze wyobrazcie sobie jak tam musi smierdziec i w ogole..
This post was edited by DnBBoY on Feb 6 2010 02:08pm