bogol. dla mnie rozpuszczalne są zbyt drogie na mój portfel rencisty a nescafe jest w chuj droga :unsure: chociaz jakbym nie chlał tyle to bym mógł sobie taką pić :(
Ja nie rozpoznaję tych smaków kaw, dla mnie kawa, to kawa.. a skoro nie robi ona dla mnie większej różnicy, to zazwyczaj kupuję jakąś najtańszą :+) jestem jednak u babci jeszcze do tej niedzieli i ona ma tutaj nescafe :+)