d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1567568569570571598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 699
Joined: Dec 26 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 7 2014 03:04pm
co do postu kowala:
gra nie traci uroku, jedynie ty stajesz sie bardziej doswiadczony i 'czesc' gry jest juz dla ciebie po prostu nudna
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Jan 7 2014 03:07pm
Quote (VoiceOfHell @ 7 Jan 2014 22:04)
co do postu kowala:
gra nie traci uroku, jedynie ty stajesz sie bardziej doswiadczony i 'czesc' gry jest juz dla ciebie po prostu nudna



Mam tego swiadomosc - tyle ze dla mnie te wszystkie usprawnienia to ubrane w ladne slowa ulatwienia. Sledzilem ten temat, gralem, bylem swiadkiem kilkunastu ragequit'ow, a jednak ludzie wracali. Teraz w ogole nie odejda, bo niby dlaczego?

/e teraz wyscig bedzie niestety polegal na wyfarmieniu 10k kapsli, kupieniu najlepszego vendora w Hub i grze godzine dziennie; w drugiej testowej sesji zarobilem jakies ~500k kapsli sprzedajac same naboje wyfarmione podczas karawan Hub <> VC

This post was edited by kowal2300 on Jan 7 2014 03:09pm
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jan 7 2014 03:09pm
Quote (kowal2300 @ Jan 7 2014 11:04pm)
jesli zbierasz zlom i craftujesz for fun, to oczywiscie dobre rozwiazanie - wtedy moze poczujesz, ze grasz w Fallouta
najszybszy sposob atm to zrobic flamera / sg xl na start i machnac szybko questy, a ok. 15 lvlu z zakupionym juz eq wybrac sie kilka razy karawana do VC
zastanawiam sie tylko, czy nie zaczac gry jakims CC.. chociaz z drugiej strony jesli na ~20 poziomie okaze sie, ze nie da rady nim robic enc przy VC, to szkoda mi bedzie czasu na start nr 2..

kradziez w miescie strzezonym ok, ale pewnie wymaga to sporego dopracowania - z tego co czytalem, na Reloaded nie zdazyles dojsc do vendora i najgorszy syf Ci kradli..


ja mowie o tym starym fonline co kilka lat temu śmigał
miasta bez guardów, a jak guardzi byli to mozna bylo ich prowokowac zeby rozstrzelali kogos innego, kradzież połamana na tyle, że wszystko w 3 sekundy mogli ci z kieszeni wyjac, niestrzeżone kopalnie :D
to był hardkor
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Jan 7 2014 03:10pm
Quote (Lander @ 7 Jan 2014 22:09)
ja mowie o tym starym fonline co kilka lat temu śmigał
miasta bez guardów, a jak guardzi byli to mozna bylo ich prowokowac zeby rozstrzelali kogos innego, kradzież połamana na tyle, że wszystko w 3 sekundy mogli ci z kieszeni wyjac, niestrzeżone kopalnie :D
to był hardkor


czyli 2238? wtedy gralem w wowa i nie wiedzialem o istnieniu Fallouta Online :(
to musiala byc hardkorowa bajka :D Ty, 5 mutantow niewolnikow i farma nowych graczy :D
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jan 7 2014 03:12pm
Quote (kowal2300 @ Jan 7 2014 11:10pm)
czyli 2238? wtedy gralem w wowa i nie wiedzialem o istnieniu Fallouta Online :(
to musiala byc hardkorowa bajka :D Ty, 5 mutantow niewolnikow i farma nowych graczy :D


wtedy chyba nie było niewolników albo byli niebojowi, nie pamiętam, ale nie zawojowałem tam dalej niz 5 level afair
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Jan 7 2014 03:22pm
Quote (Lander @ 7 Jan 2014 22:12)
wtedy chyba nie było niewolników albo byli niebojowi, nie pamiętam, ale nie zawojowałem tam dalej niz 5 level afair


zobaczmy, jak bedzie w tej sesji, moze jednak sie rozkreci i cos mnie przy niej przytrzyma na dluzej
w piatek postaram sie byc od ok. 19 online, a ze w sobote szkola, to moge posiedziec do powiedzmy 3 - 4
jakby ktos mial ochote zaczac wspolnie, to smigam sg xl bursterem, chyba ze podczas wipemadness przekonam sie do flamera lub cc..
nick ImSoCute
Member
Posts: 699
Joined: Dec 26 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 7 2014 03:49pm
ja wkraczam do akcji minimum za 6dni, dokoncze juz ten prepaid w wowo zeby nie zalowac potem xd
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Jan 8 2014 04:43pm
odpalila beta
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jan 9 2014 12:43pm
to juz jutro................................

Zachęcam do meldowania się

Jużef Mengele tutaj

This post was edited by Lander on Jan 9 2014 12:48pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Jan 9 2014 08:44pm
góra, też będę na starcie, nick Hver/Hvergelmir
Go Back To Polska Topic List
Prev1567568569570571598Next
Add Reply New Topic New Poll