Quote (zuz9 @ May 27 2013 04:45pm)
E28 ryje mi beret na maksa. Jak bede mial jakis przyplyw gotowki to sobie sprawie i bede dlubal.
takie sprawienie klasyka i dłubanie przy nim też mnie jara, propsy
Quote (miki2387 @ May 27 2013 06:01pm)
Tez dzisiaj go ogarnialem, zakochalem sie w tym samochodzie. Jeszcze ten kolor

Na gumballu byl bialy countach.
gumball to kupa podobno