d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev1563564565566567594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,486
Joined: Apr 20 2012
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 26 2013 01:05am
tani armani best galeria dla wszystkich
Member
Posts: 9,486
Joined: Apr 20 2012
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 26 2013 01:06am
Quote (dawid9400 @ Apr 25 2013 11:48pm)
W końcu dorwałem.

http://assets.karmaloop.com/vendor/ASA/zoom/ASAP10002-002ZOOM1.JPG

/e; jakiejś koszuli szukam, na imprezy typu 18 ziomeczka, balety, w jakich sklepach znajdę coś w miarę spoko i w niewielkiej cenie? I tak założę to raz na ruski rok, także lepiej kupić coś fajnego na co dzień.



odpuść, jest prawie północ, jutro do licbazy, za późno już na internetową bójkę


po co ci koszulka z flaga usa i afrykaninem na niej ?
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Apr 26 2013 02:34am
Quote (bialostoczanin @ Apr 26 2013 07:06am)
po co ci koszulka z flaga usa i afrykaninem na niej ?


bo dawidek to bialy murzyn przeciez
Member
Posts: 2,390
Joined: Mar 3 2010
Gold: 135.66
Apr 26 2013 03:00am
Quote (dawid9400 @ Apr 25 2013 10:48pm)
W końcu dorwałem.

http://assets.karmaloop.com/vendor/ASA/zoom/ASAP10002-002ZOOM1.JPG

/e; jakiejś koszuli szukam, na imprezy typu 18 ziomeczka, balety, w jakich sklepach znajdę coś w miarę spoko i w niewielkiej cenie? I tak założę to raz na ruski rok, także lepiej kupić coś fajnego na co dzień.



odpuść, jest prawie północ, jutro do licbazy, za późno już na internetową bójkę



co w tej koszulce szczególnego oprócz tego że jest hujowa?
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Apr 26 2013 04:37am
Quote (Rafalek @ 25 Apr 2013 22:58)
Nom.


RAFALEK W FORMIE :DD
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 26 2013 05:12am
Quote (Patrzaj @ Apr 13 2013 05:54pm)
a co Ty tylko widzisz i znasz alcoste ? :thumbsup:

Burberry
Tommy Hilfiger
Hugo Boss
etc itp itd


no tak, ty wymieniles 3 firmy gdzie pewnie z burberry to nie stac ci na torbe z logo firmy.
nie pozdrawiam
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 26 2013 06:13am
Quote (Unsatiable @ Apr 26 2013 01:12pm)
no tak, ty wymieniles 3 firmy gdzie pewnie z burberry to nie stac ci na torbe z logo firmy.
nie pozdrawiam


inb4
nie mowie o kolekcjach z 1993 roku, ale o np o spring/summer 2013
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 26 2013 06:15am
Quote (bialostoczanin @ Apr 26 2013 07:06am)
po co ci koszulka z flaga usa i afrykaninem na niej ?


bo jestem hyp hop gangsta, panie kucyku

/e; a tak serio podoba mi się jego album Long Live A$ap. Ja pierdole, jestem ciekaw w czym chodzą te wszystkie hejtery jsp, ale pewnie w koszulce top kids z biedro za 3 zeta bo i tak cały dzień siedzą w domu grając w lola, wowa lub spamują na jsp. Mam was gdzieś nerdy.

Quote (KaKeMaKe @ Apr 26 2013 09:00am)
co w tej koszulce szczególnego oprócz tego że jest hujowa?


jest droga, co jest równioznaczne z tym, że mi się podoba

This post was edited by dawid9400 on Apr 26 2013 06:38am
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold: 0.00
Apr 29 2013 07:59am
Przecież w opór chujowy ten tee, Dawidzie... :<
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
May 11 2013 04:36am
http://***.pl/adidas-adi-up-low-417-43-1-3-rozmiary-gratis-i3187527525.html
+
http://www.hm.com/pl/product/04143?article=04143-A#article=04143-A

beżowe lub ciemny camel

pasuje to czy kupować nowe buty :d

e:
moje adi upy mają brązowe logo na języku

This post was edited by Alyx on May 11 2013 04:37am
Go Back To Polska Topic List
Prev1563564565566567594Next
Add Reply New Topic New Poll