d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1562563564565566598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Nov 7 2013 12:32pm
Quote (Lander @ Nov 7 2013 09:48am)
ja zrobie powrut jak bedzie reset za 2 tygodnie czy cos


Ja tak samo.
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Nov 7 2013 01:33pm
Quote (Lander @ 7 Nov 2013 09:48)
ja zrobie powrut jak bedzie reset za 2 tygodnie czy cos


ruwnierz poczekam, teraz i tak nie mam czasu nakurwiac cuz remont generalny przeprowadzam
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Nov 7 2013 01:34pm
Także wracam po resecie, ale chyba na FO2. Pierdolę Reloaded.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Nov 7 2013 01:42pm
Quote (tournevis @ 7 Nov 2013 20:34)
Także wracam po resecie, ale chyba na FO2. Pierdolę Reloaded.


Reloaded guwno, ale lepiej w tibie cisnij
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Nov 7 2013 01:46pm
Quote (tournevis @ Nov 7 2013 08:34pm)
Także wracam po resecie, ale chyba na FO2. Pierdolę Reloaded.


no gowno nad guwnami, fo2>wszystko.
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Nov 7 2013 01:47pm
Zgadza się.
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Nov 7 2013 01:52pm
chyba sobie pogram troche, bo kurwa nuda jakos ostatni czasy zawitala.
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Nov 18 2013 07:41pm
i jak? ktos sie przekonal do gry po zblizajacym sie resecie?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 19 2013 02:19am
kiedy ten reset bo chce grac

ROZUMIEM ZE ROBIMY GERMAŃSKĄ BOJUWKE

JUZEF MENGELE TUTAJ
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 19 2013 01:34pm
NO WINC KIEDY RESET
Go Back To Polska Topic List
Prev1562563564565566598Next
Add Reply New Topic New Poll