W końcu dorwałem.

/e; jakiejś koszuli szukam, na imprezy typu 18 ziomeczka, balety, w jakich sklepach znajdę coś w miarę spoko i w niewielkiej cenie? I tak założę to raz na ruski rok, także lepiej kupić coś fajnego na co dzień.
Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 25 2013 09:50pm)
beka w kurwe
odpuść, jest prawie północ, jutro do licbazy, za późno już na internetową bójkę
This post was edited by dawid9400 on Apr 25 2013 03:52pm