d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1561562563564565598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Nov 3 2013 02:30pm
Quote (Last_Hope @ Nov 3 2013 10:27pm)
Koniec z healowaniem siebie... hmmm
Może jednak zrobię snipera... albo bg burstera, tylko teraz kompletnie nie wiem jak :D


bg bursterem sobie nie pofarmisz mutkow bez fa
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Nov 3 2013 02:35pm
Quote (Last_Hope @ 3 Nov 2013 21:27)
Koniec z healowaniem siebie... hmmm
Może jednak zrobię snipera... albo bg burstera, tylko teraz kompletnie nie wiem jak :D


dla mnie bg burster nie ma teraz kompletnie sensu - trafisz na takiego cripplera i nawet sie nie ruszysz:
- mniej hp
- brak 2x psycho
- brak self FA
- wiekszy regen AP
efekt? KD za KD i 300 hp zniknie na 5-8 strzalow..
to samo bedzie vs snajper czy gracz z bazuka, a mysle ze i wprawiony sg wytraci Ci bron..

kto z mozgiem, przy zwiekszonym regen ap, pozwoli Ci wyjsc z combat? a co zrobisz bez FA? 1v1 poganiasz sie chwile, ale przy tvt? gleba po 10 sekundach walki, chyba ze bedziecie jak pizdowate teletubisie biegac grupa bg i leczyc sie nawzajem..

dodatkowo musisz wlozyc 10 punktow w int / luck / endu.. nie ma dragow - albo strzelasz na str penalty, albo szybko farmisz apa mk2..
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Nov 4 2013 05:10pm
gra ktos po resecie?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 4 2013 06:45pm
Quote (kowal2300 @ Nov 4 2013 11:10pm)
gra ktos po resecie?


nie ma sensu jak za 2-3 tyg kolejny wipe
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Nov 4 2013 06:49pm
Quote (Hver @ Nov 5 2013 01:45am)
nie ma sensu jak za 2-3 tyg kolejny wipe


no i co z tego, lol?
przez tydzien zrzygasz sie ta gra dwa razy
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 4 2013 06:50pm
Quote (Astav @ Nov 5 2013 12:49am)
no i co z tego, lol?
przez tydzien zrzygasz sie ta gra dwa razy


jak solo to owszem, ale żeby założyć jakąś gildie i przejąć server to dobrze by było mieć z miesiąc
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Nov 4 2013 08:22pm
Quote (Hver @ 5 Nov 2013 01:50)
jak solo to owszem, ale żeby założyć jakąś gildie i przejąć server to dobrze by było mieć z miesiąc


heh.. wipe bylo 10 godzin temu i juz powstalo 5 frakcji, a Ty miesiaca potrzebujesz? no i rzeczywiscie wielka roznica, 3 tygodnie vs miesiac :D :D

This post was edited by kowal2300 on Nov 4 2013 08:23pm
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Nov 6 2013 02:36am
ktos przemierza pustkowia czy juz zrezygnowaliscie z FO?
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Nov 6 2013 05:05pm
Quote (FOnline @ 6 Nov 2013 09:36)
ktos przemierza pustkowia czy juz zrezygnowaliscie z FO?



ImSoCute, 12 lvl, gram po polnocy do ok. 4..
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 7 2013 01:48am
ja zrobie powrut jak bedzie reset za 2 tygodnie czy cos
Go Back To Polska Topic List
Prev1561562563564565598Next
Add Reply New Topic New Poll