Quote (Last_Hope @ 3 Nov 2013 21:27)
Koniec z healowaniem siebie... hmmm
Może jednak zrobię snipera... albo bg burstera, tylko teraz kompletnie nie wiem jak

dla mnie bg burster nie ma teraz kompletnie sensu - trafisz na takiego cripplera i nawet sie nie ruszysz:
- mniej hp
- brak 2x psycho
- brak self FA
- wiekszy regen AP
efekt? KD za KD i 300 hp zniknie na 5-8 strzalow..
to samo bedzie vs snajper czy gracz z bazuka, a mysle ze i wprawiony sg wytraci Ci bron..
kto z mozgiem, przy zwiekszonym regen ap, pozwoli Ci wyjsc z combat? a co zrobisz bez FA? 1v1 poganiasz sie chwile, ale przy tvt? gleba po 10 sekundach walki, chyba ze bedziecie jak pizdowate teletubisie biegac grupa bg i leczyc sie nawzajem..
dodatkowo musisz wlozyc 10 punktow w int / luck / endu.. nie ma dragow - albo strzelasz na str penalty, albo szybko farmisz apa mk2..