d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev1561562563564565594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Apr 13 2013 12:47pm
Quote (Kanzelos @ 13 Apr 2013 20:45)
http://www.3buty.pl/towar-TELESIO_AG_SPM-18506.html#startbox

co myślicie? chodził ktoś w lacostach, jak z jakością ?


imo pedaliada, trochę jak buty samochody itp.
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Apr 13 2013 12:50pm
Quote (Nensato @ Apr 13 2013 08:47pm)
imo pedaliada, trochę jak buty samochody itp.



no to co znowu nike, adidas ... ile można

http://www.butyjana.pl/obuwie%5Fmeskie/obuwie%5Fsportowe/lacoste%5Ftelesio%5F25spm40301b5.html

This post was edited by Kanzelos on Apr 13 2013 12:50pm
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Apr 13 2013 12:50pm
Quote (Kanzelos @ Apr 13 2013 06:50pm)
no to co znowu nike, adidas ... ile można


cormax najleprzy
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 13 2013 02:32pm
Quote (Patrzaj @ Apr 13 2013 05:54pm)
a co Ty tylko widzisz i znasz alcoste ? :thumbsup:

Burberry
Tommy Hilfiger
Hugo Boss
etc itp itd


Co druga osoba w warszawie w tym popierdala, oczywiście w podróbkach, ale to chuj, ja już nie lubię te firmy.
Burberry droga marka w chuj niestety.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 13 2013 02:33pm
Quote (Rafalek @ 13 Apr 2013 22:32)
Co druga osoba w warszawie w tym popierdala, oczywiście w podróbkach, ale to chuj, ja już nie lubię te firmy.
Burberry droga marka w chuj niestety.


dawno cie na silce widzialem
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 13 2013 02:38pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 13 2013 10:33pm)
dawno cie na silce widzialem



w chuj spadek formy mam, nie chcę o tym muwić.
Member
Posts: 1,504
Joined: Feb 24 2011
Gold: 262.00
Apr 13 2013 02:59pm
Quote (Rafalek @ 13 Apr 2013 21:32)
Co druga osoba w warszawie w tym popierdala, oczywiście w podróbkach, ale to chuj, ja już nie lubię te firmy.
Burberry droga marka w chuj niestety.


z Burberry się zgodzę ale na *** można wyrwać okazję czasami często. Ną.
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 13 2013 03:16pm
co zalozyc na impreze firmowa? xd
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 13 2013 03:16pm
Quote (YaYco @ 13 Apr 2013 23:16)
co zalozyc na impreze firmowa? xd


dres
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 13 2013 03:18pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 13 Apr 2013 23:16)
dres


bardzo bym chcial, niestety wykluczone :<
Go Back To Polska Topic List
Prev1561562563564565594Next
Add Reply New Topic New Poll