☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev
1
55
56
57
58
59
144
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 39282
Replies: 1436
Track Topic
Luc-
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold
:
0.00
#561
May 25 2014 02:10pm
Dodam jeszcze tylko, że o wiele bardziej przerażające jest to że ludzie idą i zakreślają krzyżyk i wygrywa PO. Do jakiego stopnia trzeba być pojebanym ryjem, żeby zagłosować na szambo tego rudego frajera.
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#562
May 25 2014 02:11pm
Quote (Lander @ 25 May 2014 22:10)
http://disco.fleo.se/?name=KORWIN+KRUL
http://disco.fleo.se/?name=LANDER+LEWAK
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#563
May 25 2014 02:14pm
Quote (lszcz @ May 25 2014 10:11pm)
http://disco.fleo.se/?name=LANDER+LEWAK
http://disco.fleo.se/?name=Lszcz+kebab+hehehehe
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#564
May 25 2014 02:15pm
Quote (Lander @ 25 May 2014 22:14)
http://disco.fleo.se/?name=Lszcz+kebab+hehehehe
niezle
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#565
May 25 2014 02:16pm
Quote (lszcz @ May 25 2014 10:15pm)
niezle
no
lepiej zemnom niezardzieraj
Fatality-SoF
Member
Posts: 28,908
Joined: Dec 21 2005
Gold
:
7,352.78
#566
May 25 2014 02:20pm
Quote (Luc- @ May 25 2014 08:10pm)
Dodam jeszcze tylko, że o wiele bardziej przerażające jest to że ludzie idą i zakreślają krzyżyk i wygrywa PO. Do jakiego stopnia trzeba być pojebanym ryjem, żeby zagłosować na szambo tego rudego frajera.
dobrze powiedziane ;/
Thor_Collosus
Member
Posts: 6,170
Joined: Nov 25 2007
Gold
:
1.55
Warn: 40%
#567
May 25 2014 02:23pm
Ta kampania uświadomiła mi jak mocno obecna władza wpływa na media, po 1 sondaże korwin od 3-4% ostatnie sondaże państwowe dostaje 2 razy tyle a to już nie jest korekta, następnie media ostatnie dni co robiły to spokojnie można nazwać skandalem
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#568
May 25 2014 02:27pm
Quote (Lander @ May 25 2014 09:14pm)
http://disco.fleo.se/?name=Lszcz+kebab+hehehehe
KURWA PRAWIE MI GLOSNIKI ROZJEBALO
czester666
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold
:
6.66
#569
May 25 2014 02:59pm
palikot nie wszedł tylko korwin ? skandal :/
Luc-
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold
:
0.00
#570
May 25 2014 03:04pm
11 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous): Stanislaw, lukpol, cOr, zYwi3c, Luc-, Ironfister, Redel, BUZZ_ASTRAL,
KongresNowejPrawicy
A jak kolega skomentuje sytuację swojej partii ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
55
56
57
58
59
144
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact