d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1555657585982Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Feb 19 2014 08:21am
Dlaczego maksymalny lewel nie zwiększył się do 120 po drugim dodatku? :(
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 19 2014 08:22am
Quote (Redel @ Feb 19 2014 04:21pm)
Dlaczego maksymalny lewel nie zwiększył się do 120 po drugim dodatku? :(


wlasnie nie wiem:P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 20 2014 09:43am
kurwa dobra gra, na singlu jedna mapa jest zjebana bo nie ma podlogi i sie nei da misji przejsc, a na multi co jakis czas sie gra crashuje, problemy czesto poruszane na forach w necie, a wciaz brak rozwiazan, jeszcze by chcieli zeby im premiuma kupowac niedoczekanie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 20 2014 01:28pm
skontaktowalem sie z konsultantem ea i cos mi tam akzal zrobic, od tego czasu nie crashowalo, zobaczymy


ten ACE to najlepszy karabin szturmowy?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Feb 20 2014 02:32pm
Quote (Grigo @ Feb 20 2014 08:28pm)
skontaktowalem sie z konsultantem ea i cos mi tam akzal zrobic, od tego czasu nie crashowalo, zobaczymy


ten ACE to najlepszy karabin szturmowy?


nie bron a to jak jej uzywasz czyni nie ja a Ciebie najlepszym.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 20 2014 02:34pm
Quote (blejdowy @ 20 Feb 2014 21:32)
nie bron a to jak jej uzywasz czyni nie ja a Ciebie najlepszym.


zalozzmy ze kazda bron moge opanowac do perfekcji, potem o optimum decyduja inne czynniki, a tu podobno ace jest najlepszy
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 20 2014 02:36pm
Quote (Grigo @ Feb 20 2014 10:34pm)
zalozzmy ze kazda bron moge opanowac do perfekcji, potem o optimum decyduja inne czynniki, a tu podobno ace jest najlepszy


ace przejebanie szybko strzela. na close range bedziesz mial straszna przewage nad innymi, ale wiadomo - inne bronie tez daja rade. Scar-h, m416, ak-12 tez daja rade
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Feb 20 2014 02:38pm
Quote (Grigo @ Feb 20 2014 09:34pm)
zalozzmy ze kazda bron moge opanowac do perfekcji, potem o optimum decyduja inne czynniki, a tu podobno ace jest najlepszy


zalezy ajk lbuisz strzelac, ja np. zamiast assault rifles uzywalem carabines, i bardzo dobrze strzelalo mi sie z g36c nawet nasrednio dalekim dystansie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 20 2014 02:42pm
Quote (Unsatiable @ 20 Feb 2014 21:36)
ace przejebanie szybko strzela. na close range bedziesz mial straszna przewage nad innymi, ale wiadomo - inne bronie tez daja rade. Scar-h, m416, ak-12 tez daja rade


jak an razie gram z ak12 najwiecj
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Feb 20 2014 03:28pm
ej mam bf4 na pc i nie bardzo ogarniam tego orgina.
Czy mi sie wydaje czy serio wiekszosc serwow ma 0 graczy na np. 64 itd?
probuje automatycznie wyszukiwac gier np z classic conquest i ni chuja :P
Zawsze ręcznie szukacie serwów czy jak?
Go Back To Polska Topic List
Prev1555657585982Next
Add Reply New Topic New Poll