d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev155565758591473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 07:45am
Quote (bushlick @ Aug 7 2013 03:44pm)
tylko w lidze legend mam lagi, w doto, poe i diablo nie


bo cos w lolu sie znowu pierdola serwery
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 07:47am
ale ja mam zawsze lagi w lolu ten pasek z pingiem przez 50% gry na full czyli 500+
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 07:48am
Quote (bushlick @ Aug 7 2013 03:47pm)
ale ja mam zawsze lagi w lolu ten pasek z pingiem przez 50% gry na full czyli 500+


sprawdz czy firewall nie wariuje przy lolu
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 7 2013 07:49am
Quote (bushlick @ Aug 7 2013 03:47pm)
ale ja mam zawsze lagi w lolu ten pasek z pingiem przez 50% gry na full czyli 500+


to pewnie dlateqo takie wyniqi slabe xD
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 08:27am
Quote (luksus @ Aug 7 2013 03:49pm)
to pewnie dlateqo takie wyniqi slabe xD


1v1 blitzkrankiem? podejmiesz rekawice?

/e wczoraj plułem na jakiegoś polaczkowego 'celebryte' z diamonda aka datBikeR. latwe zwyciestwo bo mnie ziomek zcarrowal, ale do 10 minutki mialem wiecej creepow od tego typa (pozniej supporcik zaczal przejmowac mi farme w postaci pantery, rozpierdalajac fale na 2 hity. nidalka prawie jak kupy).

This post was edited by bushlick on Aug 7 2013 08:35am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 10:57am


EJ MSDN JESTESMY W TEJ SAMEJ DYWIZJI NAWET JA CIE KRENCE......
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 12:11pm
zaryzykowalem zagrywke psychologiczna i sie oplacilo. mid katarina, dalem nidalce 5/0, po czym poczula sie zbyt cocky, zaczela roamowac, wbijac sie na mnie 1v1 czy tez 1v3 etc i chuj wi kiedy z 0/5 wyszedlem na 19/8, pozdrawiam cieplutko



polecam duo z userami bloodzik i rosiu93, bardzo dobrzy gracze

inb4 farma/10

This post was edited by ZoltySubmarine on Aug 7 2013 12:23pm
Member
Posts: 1,476
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Aug 7 2013 01:01pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 7 2013 08:11pm)
zaryzykowalem zagrywke psychologiczna i sie oplacilo. mid katarina, dalem nidalce 5/0, po czym poczula sie zbyt cocky, zaczela roamowac, wbijac sie na mnie 1v1 czy tez 1v3 etc i chuj wi kiedy z 0/5 wyszedlem na 19/8, pozdrawiam cieplutko

http://img560.imageshack.us/img560/8720/792l.png

polecam duo z userami bloodzik i rosiu93, bardzo dobrzy gracze

inb4 farma/10


Łukasz dobry jungler :)
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 01:04pm
Quote (Miza93 @ Aug 7 2013 09:01pm)
Łukasz dobry jungler :)


Niestety tylko raz mogl dzunglowac, ja karma on dzungla, ja kata on janna support
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
Aug 7 2013 02:21pm
8-2 placementy, gold IV pozdrawiam
Go Back To Polska Topic List
Prev155565758591473Next
Add Reply New Topic New Poll