Quote (luksus @ Aug 7 2013 03:49pm)
to pewnie dlateqo takie wyniqi slabe xD
1v1 blitzkrankiem? podejmiesz rekawice?
/e wczoraj plułem na jakiegoś polaczkowego 'celebryte' z diamonda aka datBikeR. latwe zwyciestwo bo mnie ziomek zcarrowal, ale do 10 minutki mialem wiecej creepow od tego typa (pozniej supporcik zaczal przejmowac mi farme w postaci pantery, rozpierdalajac fale na 2 hity. nidalka prawie jak kupy).
This post was edited by bushlick on Aug 7 2013 08:35am