d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev1555657585986Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
May 19 2013 09:33am
Quote (kipone @ May 19 2013 03:44pm)
trochę nie rozumiem tej tabelki np gdzie jest deflection dlaczego przy power nie ma progu?


tak jak ktoś napisał wyżej -> dla mojej i większości klas opłaca się stackować tylko te staty. przyrost powera jest stały, dlatego im masz go więcej, tym lepiej.
tabelkę zrobilo moich 2 znajomkuw, kilka dni przed kripparianem :)

This post was edited by bushlick on May 19 2013 09:35am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 19 2013 10:09am
Teraz to już oporowo z tym exploitem jadą po ah :DDD
Ciekawe co PW zrobi
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
May 19 2013 10:33am
Quote (1970 @ 19 May 2013 16:40)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, masz trochę


hę? zejdź ze mnie człeku marny.
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 19 2013 10:41am
Quote (bushlick @ May 19 2013 04:33pm)
tak jak ktoś napisał wyżej -> dla mojej i większości klas opłaca się stackować tylko te staty. przyrost powera jest stały, dlatego im masz go więcej, tym lepiej.
tabelkę zrobilo moich 2 znajomkuw, kilka dni przed kripparianem :)


to dobrzy matematycy, bo sie pokrywa z wersja kripa, tylko lepsza graficznie, propsy
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 19 2013 10:43am
Quote (Lander @ 19 May 2013 17:09)
Teraz to już oporowo z tym exploitem jadą po ah :DDD
Ciekawe co PW zrobi


na ich miejscu usunalbym gre
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 19 2013 11:58am
bedom banany

jutro 10 osob na serwie
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
May 19 2013 11:59am
a tzo jest bo nie gram w newełinte 2 dzien?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 19 2013 12:01pm
Quote (OneMoreRep @ May 19 2013 07:58pm)
bedom banany

jutro 10 osob na serwie


to ja bede pewnie!

Quote (bushlick @ May 19 2013 07:59pm)
a tzo jest bo nie gram w newełinte 2 dzien?


exploit na ah - w skrucie ludzie porobili 123452384142 miliardow golda wymieniali na zeny i rozsylali na inne konta, ekonomia umarla
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
May 19 2013 12:04pm
o to latwo. kurwa jestem jakims prorokiem - wyjebuje z gildii, za tydzien gildii nie ma. wyjebuje z newełinte, za 2 dni ekonomia umiera :D
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 19 2013 12:05pm
Quote (bushlick @ May 19 2013 08:04pm)
o to latwo. kurwa jestem jakims prorokiem - wyjebuje z gildii, za tydzien gildii nie ma. wyjebuje z newełinte, za 2 dni ekonomia umiera :D


[`]

TERAZ SA W TRAKCIE SLEDZTWA
ciekawe co zrobia
Go Back To Polska Topic List
Prev1555657585986Next
Add Reply New Topic New Poll