☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev
1
55
56
57
58
59
86
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 14875
Replies: 850
Track Topic
bushlick
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#561
May 19 2013 09:33am
Quote (kipone @ May 19 2013 03:44pm)
trochę nie rozumiem tej tabelki np gdzie jest deflection dlaczego przy power nie ma progu?
tak jak ktoś napisał wyżej -> dla mojej i większości klas opłaca się stackować tylko te staty. przyrost powera jest stały, dlatego im masz go więcej, tym lepiej.
tabelkę zrobilo moich 2 znajomkuw, kilka dni przed kripparianem
This post was edited by bushlick on May 19 2013 09:35am
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#562
May 19 2013 10:09am
Teraz to już oporowo z tym exploitem jadą po ah :DDD
Ciekawe co PW zrobi
kipone
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold
:
350.00
#563
May 19 2013 10:33am
Quote (1970 @ 19 May 2013 16:40)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, masz trochę
hę? zejdź ze mnie człeku marny.
DrCox
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
67.00
#564
May 19 2013 10:41am
Quote (bushlick @ May 19 2013 04:33pm)
tak jak ktoś napisał wyżej -> dla mojej i większości klas opłaca się stackować tylko te staty. przyrost powera jest stały, dlatego im masz go więcej, tym lepiej.
tabelkę zrobilo moich 2 znajomkuw, kilka dni przed kripparianem
to dobrzy matematycy, bo sie pokrywa z wersja kripa, tylko lepsza graficznie, propsy
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#565
May 19 2013 10:43am
Quote (Lander @ 19 May 2013 17:09)
Teraz to już oporowo z tym exploitem jadą po ah :DDD
Ciekawe co PW zrobi
na ich miejscu usunalbym gre
OneMoreRep
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold
:
0.00
Warn: 70%
#566
May 19 2013 11:58am
bedom banany
jutro 10 osob na serwie
bushlick
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#567
May 19 2013 11:59am
a tzo jest bo nie gram w newełinte 2 dzien?
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#568
May 19 2013 12:01pm
Quote (OneMoreRep @ May 19 2013 07:58pm)
bedom banany
jutro 10 osob na serwie
to ja bede pewnie!
Quote (bushlick @ May 19 2013 07:59pm)
a tzo jest bo nie gram w newełinte 2 dzien?
exploit na ah - w skrucie ludzie porobili 123452384142 miliardow golda wymieniali na zeny i rozsylali na inne konta, ekonomia umarla
bushlick
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#569
May 19 2013 12:04pm
o to latwo. kurwa jestem jakims prorokiem - wyjebuje z gildii, za tydzien gildii nie ma. wyjebuje z newełinte, za 2 dni ekonomia umiera
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#570
May 19 2013 12:05pm
Quote (bushlick @ May 19 2013 08:04pm)
o to latwo. kurwa jestem jakims prorokiem - wyjebuje z gildii, za tydzien gildii nie ma. wyjebuje z newełinte, za 2 dni ekonomia umiera
[`]
TERAZ SA W TRAKCIE SLEDZTWA
ciekawe co zrobia
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
55
56
57
58
59
86
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact