ja podobnie, rip 2 dni temu wd 60(21) lvl, lag kompa na to ja mu esc, czekam az odmuli ale niestety sie nie doczekałem, po czym wyjebało mnie z gry, loguje sie i postaci juz nie ma. Szkoda sworda co ripłem, bo był wart sporo, reszta to takie rand itemy. Przynajmniej sobie z kompem zrobiłem po nim

upgrade biosu, troszke konfiguracje pozmieniałem i formacik. Mam nadzieje ze problem ten sie juz nie bedzie powtarzał.
Na szczęscie mam jeszcze dh 60(9) i moge nim farmić akt 1 inf
