d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev155565758592670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
May 4 2012 02:43pm
Gdzie teraz wersja pudelkowa jest najtaniej? Chce miec cd-key przed premiera zeby grac jak tylko serwery wlacza i pudelko pozniej poczta.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2012 02:45pm
Quote (SchoolOfRock @ 4 May 2012 21:43)
Gdzie teraz wersja pudelkowa jest najtaniej? Chce miec cd-key przed premiera zeby grac jak tylko serwery wlacza i pudelko pozniej poczta.


allegro
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
May 4 2012 03:12pm
Quote (EustachyMotyka @ 4 May 2012 22:45)
allegro


Oj Eustachy, nie wiem co bym bez ciebie zrobil :wub:
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
May 4 2012 03:21pm
Here zamówione z gramkropkapeel,ktoś też zamawiał?Napisali wam że dane do przelewu podane zostaną dopiero 7 dni przed 15stym maja?
Member
Posts: 910
Joined: Jul 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 5 2012 12:36am
ciekawe jaki bedzie batllenet. tez bedzie trzeba tworzyc gry czy bedzie jedna mapa ;x
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 5 2012 12:41am
Quote (janek1996 @ 5 May 2012 07:36)
ciekawe jaki bedzie batllenet. tez bedzie trzeba tworzyc gry czy bedzie jedna mapa ;x


byla otwarta beta, mogles sobie sprawdzic...
Member
Posts: 910
Joined: Jul 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 5 2012 12:55am
w pvp mnich bedzie ownic
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 5 2012 01:17am
Quote (janek1996 @ May 5 2012 08:55am)
w pvp mnich bedzie ownic


dh wszedzie bedzie mordowac i inne klasy beda niegrywalne, tak slyszalem.
Member
Posts: 13,793
Joined: Jul 4 2007
Gold: 5,017.00
Warn: 20%
May 5 2012 01:20am
Quote (janek1996 @ 5 May 2012 07:36)
ciekawe jaki bedzie batllenet. tez bedzie trzeba tworzyc gry czy bedzie jedna mapa ;x


będzie jedna mapa i tysiące graczy na niej. Każdy będzie czekał na spawn place mobów i kto pierwszy ten ma exp.
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
May 5 2012 01:29am
Quote (qra @ 5 May 2012 09:20)
będzie jedna mapa i tysiące graczy na niej. Każdy będzie czekał na spawn place mobów i kto pierwszy ten ma exp.


Dokladnie! A moby, ktore trzeba bedzie zabic do waznych questow beda sie spawnowac co 5min i tylko osoba, ktora zada ostatniego hita zalicza questa :(
Go Back To Polska Topic List
Prev155565758592670Next
Closed New Topic New Poll