Quote (qra @ 5 May 2012 09:20)
będzie jedna mapa i tysiące graczy na niej. Każdy będzie czekał na spawn place mobów i kto pierwszy ten ma exp.
Dokladnie! A moby, ktore trzeba bedzie zabic do waznych questow beda sie spawnowac co 5min i tylko osoba, ktora zada ostatniego hita zalicza questa
