d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev15556575859339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 23 2012 01:56pm
Quote (Styczenx1600 @ 23 Mar 2012 20:11)
http://antyapps.pl/tag/ios/

Próbowaliście już technologii swype (pewnie źle napisałem) na iphonea?
Różnic może i jest więcej ale ile  z nich jest odczuwalne ?


dzieki za link, przyda sie

po killku godzinach zabawy z ipadem musze przyznac ze takiej zajebistej zabawki to dawno w ręku nie miałem :P
a ekran jest po prostu żyleta
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 24 2012 01:57am
Quote (cOr @ 23 Mar 2012 20:56)
dzieki za link, przyda sie

po killku godzinach zabawy z ipadem musze przyznac ze takiej zajebistej zabawki to dawno w ręku nie miałem :P
a ekran jest po prostu żyleta


w app store jest duzo aplikacji za free + czesto sa promocje
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 24 2012 07:42am
ile generacji wstecz jest wspierany iphone? oplaca sie kupic teraz np. 4?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 24 2012 07:51am
Quote (Elfisher @ 24 Mar 2012 09:57)
w app store jest duzo aplikacji za free + czesto sa promocje


wiem ze w app store jest tego masa ale chodzilo mi o konkretne tytuly, sprawdzone ktorych uzywacie



Quote (imnoise @ 24 Mar 2012 15:42)
ile generacji wstecz jest wspierany iphone? oplaca sie kupic teraz np. 4?


upgrade iOSa ostatniego byl od 3gs

This post was edited by cOr on Mar 24 2012 07:51am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 25 2012 05:49am
Quote (imnoise @ 24 Mar 2012 15:42)
ile generacji wstecz jest wspierany iphone? oplaca sie kupic teraz np. 4?


jasne ze sie oplaca. 3gs jest dalej wspierany i pewnie bedzie dostawal update przez caly iOS 5
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 25 2012 01:18pm
chicken revolution: warrior
http://itunes.apple.com/pl/app/chicken-revolution-warrior/id503028774?mt=8

fajna gierka, darmowa i wciaga. jestem chyba na 28 poziomie a nie wiem kiedy dostane 2lvl o.0

btw. ios 5.1 wprowadza cos ciekawego oprocz edytowania notatek kolorami, czcionkami etc? co chwile mi itunes proponuje update ale nie widzi mi sie robienia wszystkiego od nowa
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 25 2012 01:49pm
Zna ktos dobry darmowy odtwarzacz filmow ktory nie bedzie przycinal przy filmach hd i odczyta polskie napisy srt?

najlepiej dziala flexplayer, plynniutko bez straty jakosci ale niestety nie odtwarza subów
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 25 2012 01:53pm
Quote (cOr @ 25 Mar 2012 21:49)
Zna ktos dobry darmowy odtwarzacz filmow ktory nie bedzie przycinal przy filmach hd i odczyta polskie napisy srt?

najlepiej dziala flexplayer, plynniutko bez straty jakosci ale niestety nie odtwarza subów


od dawna uzywam aceplayera
http://itunes.apple.com/pl/app/aceplayer/id463242636?mt=8
przy filmach hd nic nie tnie na itouchu 4. napisow nie sprawdzalem ale podobno otwiera.
jak nie to looknij na gplayera, wczesniej na nim ogladalem ale aceplayer wygodniejszy
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 25 2012 01:58pm
Quote (Elfisher @ 25 Mar 2012 21:53)
od dawna uzywam aceplayera
http://itunes.apple.com/pl/app/aceplayer/id463242636?mt=8
przy filmach hd nic nie tnie na itouchu 4. napisow nie sprawdzalem ale podobno otwiera.
jak nie to looknij na gplayera, wczesniej na nim ogladalem ale aceplayer wygodniejszy


niestety oba 2,39 euro
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 25 2012 02:00pm
Quote (cOr @ 25 Mar 2012 21:58)
niestety oba 2,39 euro


ciezko ci bedzie znalezc dobry i darmowy odtwarzacz z obsluga filmow hd i napisow :)
jak chcesz to moge wrzycic jakis film w .mkv z napisami i sprawdzic czy aceplayer lyknie
Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859339Next
Add Reply New Topic New Poll