Quote (mysk8er @ Oct 27 2011 04:48am)
nie wiem w czym tkwi problem
zainstalowałem od nowa origin, grę
zweryfikowałem email na wszystkich kontach, pomimo tego jak chcę grać wysyła mnie do battleloga gdzie wpisując dany mail nic się nie dzieję,
dostaję jedynie napis: Buy BF3 to get access to Battlelog.
no bez jaj, teraz instaluje mi się 12gb pacza którego wcześniej nie było
czyściłem przeglądarkę, rejestr i to nadal nic nie dało
jak temu zaradzić?
a na battlelogu nic nie jest napisane ze zle haslo lub ze nie mozesz sie zalogowac ?
i 4h temu nad battlelogiem pracowali mzoe teraz zadziala
btw
karkland 20 grudnia wychodzi

This post was edited by Patryk1991 on Oct 27 2011 06:28am