d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev15556575859211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Oct 27 2011 03:01am
Quote (mysk8er @ 27 Oct 2011 09:57)
na chuj się wpierdalasz?


przypominam że to d2jsp.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 27 2011 06:24am
Quote (mysk8er @ Oct 27 2011 04:48am)
nie wiem w czym tkwi problem
zainstalowałem od nowa origin, grę
zweryfikowałem email na wszystkich kontach, pomimo tego jak chcę grać wysyła mnie do battleloga gdzie wpisując dany mail nic się nie dzieję,
dostaję jedynie napis: Buy BF3 to get access to Battlelog.
no bez jaj, teraz instaluje mi się 12gb pacza którego wcześniej nie było
czyściłem przeglądarkę, rejestr i to nadal nic nie dało

jak temu zaradzić?


a na battlelogu nic nie jest napisane ze zle haslo lub ze nie mozesz sie zalogowac ?

i 4h temu nad battlelogiem pracowali mzoe teraz zadziala
btw

karkland 20 grudnia wychodzi -_-




This post was edited by Patryk1991 on Oct 27 2011 06:28am
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 27 2011 06:31am
Quote (Patryk1991 @ Oct 27 2011 02:24pm)
a na battlelogu nic nie jest napisane ze zle haslo lub ze nie mozesz sie zalogowac ?

i 4h temu nad battlelogiem pracowali mzoe teraz zadziala
btw

karkland 20 grudnia wychodzi -_-


http://i.imgur.com/P2uVQ.jpg


gadałem z suportem, ponoć problem z serwerami (parę osób też pisze na forum, że ma takie problemy)
chcą naprawić najszybciej jak to możliwe, zobaczymy wieczorem.

u Ciebie działa?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 27 2011 06:33am
Quote (mysk8er @ Oct 27 2011 08:31am)
gadałem z suportem, ponoć problem z serwerami (parę osób też pisze na forum, że ma takie problemy)
chcą naprawić najszybciej jak to możliwe, zobaczymy wieczorem.

u Ciebie działa?


tak wlasnie sie zalogowalem
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Oct 27 2011 07:19am
Włożyłem płytkę do napędu, wybrałem polską wersję, potem samo mi Origina włączyło, podałem klucz.. i zaczęło mi pobierać grę. Po co, skoro mam 2x DVD?
Bo nie czaje teraz.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Oct 27 2011 07:24am
Quote (Lucas @ 27 Oct 2011 14:19)
Włożyłem płytkę do napędu, wybrałem polską wersję, potem samo mi Origina włączyło, podałem klucz.. i zaczęło mi pobierać grę. Po co, skoro mam 2x DVD?
Bo nie czaje teraz.


I ani troche nie dziwi cie predkosc transferu? :D
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Oct 27 2011 07:25am
Quote (groom @ 27 Oct 2011 14:24)
I ani troche nie dziwi cie predkosc transferu? :D


No tak, pierwszy raz używam programów tego typu, nie wiedziałem, że tak postępuje instalacja :o
Dzięki :D


This post was edited by Lucas on Oct 27 2011 07:30am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 27 2011 07:32am
zanim Ci sie gra sciagnie ogladnij sobie zebys nie byl zdziwiony ^^

Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Oct 27 2011 07:35am
kupilem przed 20 minuty bf3 z dod mapkami :D zaczynam nakurwiac <3
Member
Posts: 6,199
Joined: Dec 30 2007
Gold: 3.32
Oct 27 2011 07:36am
Quote (fro5tbite @ Oct 27 2011 10:05am)
dobrze, kolejny do nakurwiania bedzie :) daj swoj nick na psn


ilcastero
Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859211Next
Add Reply New Topic New Poll