d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1555657585986Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Jan 25 2012 02:29pm
sprzedalem akcje city z minimalna strata ;D nie podoba mi sie to co sie dzieje jakos :O
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jan 25 2012 02:38pm
stowe co na kartki postawilem odrobilem ale moze wejdzie jeszcze ;p

teraz wale w meczu realu over 3.5 + over 3.5 w meczu liverpoolu kursik 5.22;p

i jeszcze za 10zl taki zaklad HT/FT real/barcelona kurs 19
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Jan 25 2012 03:12pm
~75 na bilbao - 25 na city zostaje 50 ; )

under 1.5 w pierwszej polowie po 1.6 da ewentualne 80 na druga polowe ;)



kurwa sprzedalem city a tu 1-2 :(
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jan 25 2012 03:58pm
ale czad jak padna 2 gole jeszcze w meczu barca real to bede ponad 700zl do przodu dzis a jak nie padna to 200;p
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Jan 25 2012 04:01pm
Quote (Cannabisek @ Jan 25 2012 09:58pm)
ale czad jak padna 2 gole jeszcze w meczu barca real to bede ponad 700zl do przodu dzis a jak nie padna to 200;p


3zl na dzisiaj do przodu ; DD czyli odpuszczam ten dzien ;)

jutro milan lazio warte uwagi jakis milan -1
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Jan 25 2012 04:04pm
Quote (Cannabisek @ Jan 25 2012 11:58pm)
ale czad jak padna 2 gole jeszcze w meczu barca real to bede ponad 700zl do przodu dzis a jak nie padna to 200;p



jaki buk ?
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jan 25 2012 04:31pm
Quote (Misiowski @ 25 Jan 2012 23:04)
jaki buk ?


bet365 tu gram teraz tylko

i weszlo :D
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jan 26 2012 04:09am


dobre kursiwo z rana jak smietana :banana:
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jan 26 2012 05:06am
Quote (Cannabisek @ Jan 26 2012 12:09pm)
http://i42.tinypic.com/vym62q.jpg

dobre kursiwo z rana jak smietana :banana:


wez mnie nawet nie wkurwiaj :P
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jan 26 2012 05:07am
Quote (Tomeczek @ 26 Jan 2012 12:06)
wez mnie nawet nie wkurwiaj :P


zjebalem ze nie postawilem na nadala na poczatku meczu teraz dalbym kontre na federera i mialbym surebeta :angry:

This post was edited by Cannabisek on Jan 26 2012 05:09am
Go Back To Polska Topic List
Prev1555657585986Next
Add Reply New Topic New Poll