d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev155565758591961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,335
Joined: Oct 10 2005
Gold: 222.08
Oct 28 2011 05:25am
Quote (Leothyr @ 27 Oct 2011 22:15)
Nie, nie mogę oglądać kurwa Jericho, no po prostu nie mogę.
Serial abso-kurwa-lutnie nie ma jaj. 2/10.

Kocham za to

Dextera
Sons of Anarchy
The Walking Dead
Spartacusa

Poda mi ktoś coś w tych klimatach?
Aka mało pierdolenia się z badziewiem, tylko męska, mocna zabawa. Krew, ból, zasady, bycie twardym skurwysynem.


shield nawet wporzo jest troche inne klimaty ale dosyc fajny przynajmiej 1 sezon dalej nie widzialem
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Oct 28 2011 05:54am
Quote (kielon @ 28 Oct 2011 13:25)
shield nawet wporzo jest troche inne klimaty ale dosyc fajny przynajmiej 1 sezon dalej nie widzialem


the shield? do końca 5 sezonu oglądałem, a później serial stracił dla mnie sens. Nawet był ok.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 28 2011 07:20am
Quote (cOr @ Oct 28 2011 06:35am)
Boardwalk Empire


po przeczytaniu skrótu na filmwebie ściągam B)
Member
Posts: 715
Joined: Jun 26 2010
Gold: 3.60
Warn: 20%
Oct 28 2011 05:26pm
Quote (sleeperek @ Oct 28 2011 03:53am)
Nawet fajny serial.  Obejrzałem jak dotąd wszystkie odcinki. Polecam B)


Wlasnie obejrzalem dwa odcinki i nawet jest spoczko.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 28 2011 06:09pm
Jebany Baseball ... w tym tygodniu znowu bez Fringe :/ ...
Member
Posts: 5,558
Joined: May 22 2009
Gold: 500.00
Oct 28 2011 06:26pm
Quote (sleeperek @ 28 Oct 2011 13:54)
the shield? do końca 5 sezonu oglądałem, a później serial stracił dla mnie sens. Nawet był ok.


Jak dla mnie The Shield to średniawka. Przerwałem jakoś w czwartym, może piątym sezonie. Do takiego The Wire się nawet nie umywa.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 28 2011 06:56pm
Quote (zYwi3c @ Oct 28 2011 08:09pm)
Jebany Baseball ... w tym tygodniu znowu bez Fringe :/ ...


che che jakby teksas zrobil wczoraj 2 strike to by bylo po meczu :P

boardwalk empire pierwszy odcinek ogladalem i jakos nie przypadlo mi do gustu
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 29 2011 05:17am
Lol. Kolesie ktorzy robia proma Fringe to bogowie ...



Baseball happened :D
Member
Posts: 136
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 29 2011 05:22am
baseball to najgorszy sport w historii

za to nowy sezon chucka juz jest
Member
Posts: 715
Joined: Jun 26 2010
Gold: 3.60
Warn: 20%
Oct 29 2011 05:46am
Quote (iPhone_4_32gb @ Oct 29 2011 01:22pm)
baseball to najgorszy sport w historii

za to nowy sezon chucka juz jest
Super informacja pozerze.

Go Back To Polska Topic List
Prev155565758591961Next
Add Reply New Topic New Poll