d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev15556575859206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 6 2011 06:32pm
Quote (lszcz @ 7 May 2011 02:32)
chyba ty


No chyba ty.

Fajny mecz jako ostatni dzisiaj. Koleś nie chce swapnąć devo, później failuje mida, płacze na jestera który nie kupił wardów i wychodzi.

This post was edited by Peu on May 6 2011 06:33pm
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 7 2011 05:44am
flux to jebany smiec :(
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 7 2011 05:45am
Quote (Cronianz @ 7 May 2011 13:44)
flux to jebany smiec :(


Nom. Nie da sie przed nim uciec i jest zajebiscie pomocny dla teamu. Musze go ogarnac.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 7 2011 05:50am
Quote (Cronianz @ 7 May 2011 13:44)
flux to jebany smiec :(


Syndrom tempesta. Ogarnięty wygrywa, nieogarnięty nic nie robi.
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
May 7 2011 10:15am
nawet jak malo ogarniety i uzyje ulti w team fighcie + jakis aoe disable, gf
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 7 2011 07:11pm
Pozdrawiam.

Rozruszaj ktoś ten topic, jest więcej osób nakurwiających w hona, a nikt tutaj nie pisze :(

This post was edited by Peu on May 7 2011 07:13pm
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 7 2011 07:42pm
Quote (Peu @ May 8 2011 02:11am)
Pozdrawiam.

Rozruszaj ktoś ten topic, jest więcej osób nakurwiających w hona, a nikt tutaj nie pisze :(


a chcesz ze mna zagrac, wlasnie gre pobralem :drool: Chyba sa tam jakies customy?
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 7 2011 07:43pm
Quote (luksus @ 8 May 2011 03:42)
a chcesz ze mna zagrac, wlasnie gre pobralem :drool: Chyba sa tam jakies customy?


public games non stats w filtrze ustaw i wio
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 7 2011 07:43pm
Quote (lszcz @ May 8 2011 02:43am)
public games non stats w filtrze ustaw i wio


ile ten trial wazny? 10 dni?
wszyscy herosi(?) dostepni czy tak jak w lolu sie kupuje za cos?

This post was edited by luksus on May 7 2011 07:44pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 7 2011 07:44pm
Quote (luksus @ 8 May 2011 03:43)
ile ten trial wazny? 10 dni?


10 gier kazdy trial

kazdy czampion do wyboru, nie ma niczego co wplywa na rozgrywke za jakiekolwiek punkty

This post was edited by lszcz on May 7 2011 07:44pm
Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859206Next
Add Reply New Topic New Poll