☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev
1
55
56
57
58
59
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43776
Replies: 2055
Track Topic
Peu
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
268.17
#561
May 6 2011 06:32pm
Quote (lszcz @ 7 May 2011 02:32)
chyba ty
No chyba ty.
Fajny mecz jako ostatni dzisiaj. Koleś nie chce swapnąć devo, później failuje mida, płacze na jestera który nie kupił wardów i wychodzi.
This post was edited by Peu on May 6 2011 06:33pm
Cronianz
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#562
May 7 2011 05:44am
flux to jebany smiec
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#563
May 7 2011 05:45am
Quote (Cronianz @ 7 May 2011 13:44)
flux to jebany smiec
Nom. Nie da sie przed nim uciec i jest zajebiscie pomocny dla teamu. Musze go ogarnac.
Peu
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
268.17
#564
May 7 2011 05:50am
Quote (Cronianz @ 7 May 2011 13:44)
flux to jebany smiec
Syndrom tempesta. Ogarnięty wygrywa, nieogarnięty nic nie robi.
D2SaTaN
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold
:
1,560.29
#565
May 7 2011 10:15am
nawet jak malo ogarniety i uzyje ulti w team fighcie + jakis aoe disable, gf
Peu
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
268.17
#566
May 7 2011 07:11pm
Pozdrawiam.
Rozruszaj ktoś ten topic, jest więcej osób nakurwiających w hona, a nikt tutaj nie pisze
This post was edited by Peu on May 7 2011 07:13pm
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#567
May 7 2011 07:42pm
Quote (Peu @ May 8 2011 02:11am)
Pozdrawiam.
Rozruszaj ktoś ten topic, jest więcej osób nakurwiających w hona, a nikt tutaj nie pisze
a chcesz ze mna zagrac, wlasnie gre pobralem
Chyba sa tam jakies customy?
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#568
May 7 2011 07:43pm
Quote (luksus @ 8 May 2011 03:42)
a chcesz ze mna zagrac, wlasnie gre pobralem
Chyba sa tam jakies customy?
public games non stats w filtrze ustaw i wio
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#569
May 7 2011 07:43pm
Quote (lszcz @ May 8 2011 02:43am)
public games non stats w filtrze ustaw i wio
ile ten trial wazny? 10 dni?
wszyscy herosi(?) dostepni czy tak jak w lolu sie kupuje za cos?
This post was edited by luksus on May 7 2011 07:44pm
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#570
May 7 2011 07:44pm
Quote (luksus @ 8 May 2011 03:43)
ile ten trial wazny? 10 dni?
10 gier kazdy trial
kazdy czampion do wyboru, nie ma niczego co wplywa na rozgrywke za jakiekolwiek punkty
This post was edited by lszcz on May 7 2011 07:44pm
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
55
56
57
58
59
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact