d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev15556575859966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 12 2011 09:55am
Quote (imnoise @ 12 May 2011 16:15)
myslalem, ze jak na firme, to budzet masz spory.
poczekaj na sgs2.



google na bank nie wiedza


Wszystko pieknie fajnie z tym sgs2 tylko ja widze jeden problem. Dokladnie taki sam jaki byl z sgs. Dopiero po roku pojawil sie na nim cyanogenmod. Nie jest to nawet wersja beta ale jest. Obecnie go uzytkuje i dziala bardzo ale to bardzo fajnie. Jezeli samsung zrobil taki sam myk z sgs2, czyli wrzucil do niego TW calkowicie integrujac go z androidem to pierwszy fajny custom rom pojawi sie dopiero za 6-8 miesiecy. Co wiecej, jezeli ktos ma teraz cos ala sgs to kompletnie nie widze sensu wymiany na mocniejsza zabawke. Ja czekam na tegre 3 :)
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
May 12 2011 10:51am
Może dla wielu osób wyda się to śmieszne, ale właśnie mam pierwszą styczność z komem opartym na androidzie i słabo to łapię na razie. Główny problem tkwi w tym, że nie mogę połączyć się z kompem, żeby np. nagrać muzykę. Typ koma: lg gt540 swift. Proszę o pomoc jak ktoś ogarnia dobrze.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
May 12 2011 11:20am
Wystarczy podłączyć kablem usb, potem wysunąć tą górną belkę w Androidzie i udostępnić kartę SD. Tak to w skrócie w każdym telefonie z tym OS wygląda.
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
May 12 2011 11:22am
Quote (VolveR @ 12 May 2011 19:20)
Wystarczy podłączyć kablem usb, potem wysunąć tą górną belkę w Androidzie i udostępnić kartę SD. Tak to w skrócie w każdym telefonie z tym OS wygląda.


Właśnie wszystko było po mojej myśli tylko nie mogłem znaleźć tego zaakceptowania podłączenia usb właśnie w tej "górnej belce". Jakoś sam doszedłem przed chwilą, ale dzięki i tak ;)
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
May 13 2011 04:42am
witam ziomeczki drogie, potrzebuje pomocy odnosnie nowego telefonu. zupelnie sie nie orientuje w tych telefonach co teraz sa, ale interesuja mnie glownie smartfony z androidem.
mam zamiar przedluzyc umowe w playu, jakie telefony sa godne polecenia? na co zwracac uwage przy wyborze? ktore podzespoly sa wazne jesli chodzi o plynnosc w dzialaniu?
glownie interesuje mnie telefon z duzym wyswietlaczem do internetu, zeby dzialal plynnie bez zacinania, czasem moze do gier etc.
raczej nic z wyzszej kategorii cenowej, nie stac mnie :(
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 13 2011 05:26am
Quote (Shald @ 13 May 2011 12:42)
witam ziomeczki drogie, potrzebuje pomocy odnosnie nowego telefonu. zupelnie sie nie orientuje w tych telefonach co teraz sa, ale interesuja mnie glownie smartfony z androidem.
mam zamiar przedluzyc umowe w playu, jakie telefony sa godne polecenia? na co zwracac uwage przy wyborze? ktore podzespoly sa wazne jesli chodzi o plynnosc w dzialaniu?
glownie interesuje mnie telefon z duzym wyswietlaczem do internetu, zeby dzialal plynnie bez zacinania, czasem moze do gier etc.
raczej nic z wyzszej kategorii cenowej, nie stac mnie :(



moze napisz jaka taryfa i budzet na telefon.
Member
Posts: 47
Joined: Mar 6 2003
Gold: 2.00
May 13 2011 05:28am
:mellow:
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 13 2011 05:30am
Quote (balbanebeoulve @ 13 May 2011 12:28)
:mellow:


Fajny jd. Ile dales za konto?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 13 2011 05:33am
Quote (groom @ 13 May 2011 13:30)
Fajny jd. Ile dales za konto?



raczej w jakim czasie odgadl haslo.
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
May 13 2011 06:55am
Quote (imnoise @ May 13 2011 01:26pm)
moze napisz jaka taryfa i budzet na telefon.


all inclusive max 45zl abonament, bo z tego co widze tylko tu jest internet. czy 1gb transferu miesiecznie jest wystarczajace?

This post was edited by Shald on May 13 2011 07:00am
Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859966Next
Add Reply New Topic New Poll