d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev15556575859720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 24 2010 01:35pm
przerzucam sie na http://s1.sfgame.jp/

zapraszam
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 24 2010 01:36pm
Quote (Siergiej @ Oct 24 2010 09:32pm)
Moze we dwoch sprobujemy? ^^


Takie rzeczy to tylko w gildyjnych lochach.
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Oct 24 2010 01:41pm
Quote (Rafalek @ 24 Oct 2010 21:30)
A ja parszywego rabusia :(


kurwa ja juz 4 lvle sie z tym chujem mecze
a teraz sie w ogole zalogowac nie moge
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 24 2010 01:44pm
Quote (MuFfaS @ Oct 24 2010 09:41pm)
kurwa ja juz 4 lvle sie z tym chujem mecze
a teraz sie w ogole zalogowac nie moge


To jeszcze poczekasz, ja mając na potach siłę 1020 nie daję mu rady, hp 120k, 18% krytyka.

Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Oct 24 2010 01:50pm
Quote (Rafalek @ 24 Oct 2010 21:44)
To jeszcze poczekasz, ja mając na potach siłę 1020 nie daję mu rady, hp 120k, 18%  krytyka.


ja mu zostawiam 3-5k hp wiec 1 blok wiecej tudziez 1 krytyk i go ubije ;]
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 24 2010 01:52pm
Quote (MuFfaS @ Oct 24 2010 09:50pm)
ja mu zostawiam 3-5k hp wiec 1 blok wiecej tudziez 1 krytyk i go ubije ;]


To ładnie, zdradź przepis na sukces :D

edit: 17k hp tym razem, najlepsze podejście do tej pory.

This post was edited by Rafalek on Oct 24 2010 01:54pm
Member
Posts: 12,905
Joined: Dec 21 2007
Gold: 0.81
Oct 24 2010 01:55pm
Quote (Nowgoinsane @ 23 Oct 2010 19:04)
Chcialby zadac oficjalne pytanie: kto jeszcze oprocz osob z gildii jsp team gra aktywnie na s6??


ja.

nick w fs: paha

napierdalam regularnie oczywko ;+)
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Oct 24 2010 11:47pm
Avg dmg 52 +38 str

avg dmg 58 +27 str +19 dex


Która brón lepsza dla woja?
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 24 2010 11:53pm
Quote (K4ktu5 @ 25 Oct 2010 07:47)
Avg dmg 52 +38 str

avg dmg 58 +27 str +19 dex


Która brón lepsza dla woja?


ta druga ofc

zawsze polecam skorzystanie z kalkulatora lub poprostu samemu bo zalozeniu obydwoch broni obliczenia sobie roznice dmg :D
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Oct 25 2010 01:11am
moge sprzedac postac :ph34r:

mag 60 lvl

Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859720Next
Add Reply New Topic New Poll