d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev15556575859125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 20 2010 08:39am
[QUOTE=SMERF,Sep 17 2010 10:54pm][QUOTEQuote (Pito @ Sep ]Jak mnie to wkurwia jak ktoś nauczył się kilku słówek po angielsku i wpierdala je wszędzie gdzie się da. Kurwa nie kaleczcie polskiej mowy.[/QUOTE]

So you think i know only few werbs ?
Im a bit dissapointed , i still make some mistakes in English and Polish also , but i am not a person that knows "just few werbs" and adds them "for fun" .

Thank you.


A co do pytania jeździłem 42 minuty :) NIE MIAŁEM KOPERTY co mnie zdziwiło ^.^

2 błędy drobne :

1 - chwilowa jazda na luzie
2 - brak dynamiki jazdy ( przez pierwsze 3 minuty jazdy bo srałem ze strachu xD )
[/QUOTE]

To kurwa nie kalecz obydwu języków.

This post was edited by Pito on Sep 20 2010 08:41am
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 20 2010 12:08pm
Quote (sir-andrew @ 20 Sep 2010 14:52)
zrobcie sobie jak ja. przygotowanie do jazdy to 10 rzeczy w tym 8 przed uruchomieniem silnika. licz sobie ile rzeczy zrobiles i nie popelnisz bledu.

1. odleglosc fotela
2. ustawienie dupy fotela
3. nachylenie
4. zagłówek
5. wysokosc kierownicy
6. lusterka boczne
7. lusterko srodkowe
8. pasy
9. silnik + swiatla
10. reczny


tego nie trzeba, oraz na placu nie trzeba miec wlaczonych swiatel B)
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 20 2010 01:05pm
Quote (Promote @ Sep 20 2010 08:08pm)
tego nie trzeba, oraz na placu nie trzeba miec wlaczonych swiatel B)


Na placu na 100% trzeba jeździć ze światłami.
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Sep 20 2010 01:09pm
To chyba zależy od miasta, bo w moim też raczej nie trzeba. :)

30 h wyjeżdżone, teraz muszę się zgłosić do szefa szkoły jazdy, w której miałem kurs po jakieś papiery, tak?
Iso moar info co teraz robić. :x
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 20 2010 01:10pm
nie trzeba swiatel na placu, ale lepiej wlaczyc odrazu, znam kilka osob co zapomnialo wlaczyc, wyjechali i zawrotka odrazu na plac
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 20 2010 01:10pm
Quote (pawlosek @ Sep 20 2010 09:09pm)
To chyba zależy od miasta, bo w moim też raczej nie trzeba. :)

30 h wyjeżdżone, teraz muszę się zgłosić do szefa szkoły jazdy, w której miałem kurs po jakieś papiery, tak?
Iso moar info co teraz robić. :x


Tak i idziesz z tymi papierami do WORDU i zapisujesz się na egzamin.

Quote (piterek131 @ Sep 20 2010 09:10pm)
nie trzeba swiatel na placu, ale lepiej wlaczyc odrazu, znam kilka osob co zapomnialo wlaczyc, wyjechali i zawrotka odrazu na plac


U mnie się 2 razy doczepili na placu za światła.

This post was edited by Pito on Sep 20 2010 01:11pm
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 20 2010 01:11pm
Quote (pawlosek @ Sep 20 2010 07:09pm)
To chyba zależy od miasta, bo w moim też raczej nie trzeba. :)

30 h wyjeżdżone, teraz muszę się zgłosić do szefa szkoły jazdy, w której miałem kurs po jakieś papiery, tak?
Iso moar info co teraz robić. :x


Tak, odbierasz papiery i idziesz sie zapisac na egzamin ( dowod + papiery ze zdjeciem ). Przed zapisem oczywko musisz oplacic je.
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 20 2010 01:13pm
Quote (Pito @ 20 Sep 2010 21:05)
Na placu na 100% trzeba jeździć ze światłami.


chyba masz racje

2 razy jezdzilem bez ale mi tak powiedzial instruktor
za 3 nic nie mowil wiec na wlaczonych wolalem jezdzic

Quote (piterek131 @ 20 Sep 2010 21:10)
nie trzeba swiatel na placu, ale lepiej wlaczyc odrazu, znam kilka osob co zapomnialo wlaczyc, wyjechali i zawrotka odrazu na plac


na 2 jak juz zrobilem gorke i bylem 50m od bramy wyjazdowej egzaminator zapytal czy wszystko ustawilem i przypomnialo mi sie o swiatlach
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Sep 20 2010 01:15pm
Quote (Wujekmisza @ 20 Sep 2010 21:11)
Tak, odbierasz papiery i idziesz sie zapisac na egzamin ( dowod + papiery ze zdjeciem ). Przed zapisem oczywko musisz oplacic je.


Te zdjęcia to trzeba robić u jakiegoś fotografa przy WORDzie, czy wystarczy random zdjęcie?
Co mam im tam dokładnie zanieść?

- $
- dowód osobisty
- papiery od szefa szkoły jazdy
- ?
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 20 2010 01:16pm
Quote (pawlosek @ Sep 20 2010 07:15pm)
Te zdjęcia to trzeba robić u jakiegoś fotografa przy WORDzie, czy wystarczy random zdjęcie?
Co mam im tam dokładnie zanieść?

- $
- dowód osobisty
- papiery od szefa szkoły jazdy
- ?


Zdjecie jak do dowodu.


e/ U fotografa oczywko.

This post was edited by Wujekmisza on Sep 20 2010 01:17pm
Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859125Next
Add Reply New Topic New Poll