Quote (pawlosek @ Sep 20 2010 09:09pm)
To chyba zależy od miasta, bo w moim też raczej nie trzeba.

30 h wyjeżdżone, teraz muszę się zgłosić do szefa szkoły jazdy, w której miałem kurs po jakieś papiery, tak?
Iso moar info co teraz robić. :x
Tak i idziesz z tymi papierami do WORDU i zapisujesz się na egzamin.
Quote (piterek131 @ Sep 20 2010 09:10pm)
nie trzeba swiatel na placu, ale lepiej wlaczyc odrazu, znam kilka osob co zapomnialo wlaczyc, wyjechali i zawrotka odrazu na plac
U mnie się 2 razy doczepili na placu za światła.
This post was edited by Pito on Sep 20 2010 01:11pm