Quote (pezet44 @ 2 Feb 2011 20:24)
nie o to pytałem, nie boisz się, że będzie się pierdolić elektryka?
Jakoś ze spokojem do tego podchodzę. W rodzinie, czy u znajomych było sporo francuzów i nie było żadnych większych problemów.
Quote (kulka @ 2 Feb 2011 20:39)
to i tak tanio jak na takie uszkodzenia,chociaz w reno nie sa takie drogie czesci. ktory to rocznik? swiezy lift z 2001 czy nowszy? i ile dales za niego ?
2002. 7 tys.