d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev155565758591019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 2 2011 01:24pm
Quote (VolveR @ 2 Feb 2011 20:05)
U mnie części + robota szacunkowo wyjdzie 2,5 tys.



Kupuję od znajomego, auto zadbane, nie było z nim praktycznie żadnych problemów. On sam sprzedał mi tą, a sobie kupił drugą Lagunę, tylko kombi :)


nie o to pytałem, nie boisz się, że będzie się pierdolić elektryka?
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 2 2011 01:29pm
Quote (pezet44 @ Feb 2 2011 08:24pm)
nie o to pytałem, nie boisz się, że będzie się pierdolić elektryka?


Rodzice mieli Peugeota 308, po pół roku padł kluczyk a wraz z nim czujnik w lewych tylnych drzwiach od szyby
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 2 2011 01:32pm
Quote (AlCapoone @ 2 Feb 2011 20:29)
Rodzice mieli Peugeota 308, po pół roku padł kluczyk a wraz z nim czujnik w lewych tylnych drzwiach od szyby


to jeszcze chuj.
ja miałem przypadek, że na warsztat przyjechał scenic II, zjebane wtryskiwacze były, po wymianie przejechał trochę, wrócił znowu do wymiany wtryskiwacze + lambda i za razem katalizator.
okazało się, że komp odjebał.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 2 2011 01:33pm
Quote (pezet44 @ Feb 2 2011 08:32pm)
to jeszcze chuj.
ja miałem przypadek, że na warsztat przyjechał scenic II, zjebane wtryskiwacze były, po wymianie przejechał trochę, wrócił znowu do wymiany wtryskiwacze + lambda i za razem katalizator.
okazało się, że komp odjebał.


no nie działanie lewej tylnej szyby też było spowodowane rozkodowaniem komputera ;P
w kluczyku padła bateria i w raz z nią jakieś kody poszły się jebać
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 2 2011 01:35pm
Quote (AlCapoone @ 2 Feb 2011 20:33)
no nie działanie lewej tylnej szyby też było spowodowane rozkodowaniem komputera ;P
w kluczyku padła bateria i w raz z nią jakieś kody poszły się jebać


niby francuzy naszpikowane elektryką + mega wygodne.
ale nigdy bym nie zaryzykował :cry:
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 2 2011 01:36pm
Quote (pezet44 @ Feb 2 2011 08:35pm)
niby francuzy naszpikowane elektryką + mega wygodne.
ale nigdy bym nie zaryzykował  :cry:


a mi troche brakuje szczura
palił 5-5,5 litra na setke (wkurwiało zawieszenie szczególnie tylne --> belka skrętna) ale fajnie się nim jeździło
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 2 2011 01:38pm
Quote (AlCapoone @ 2 Feb 2011 20:36)
a mi troche brakuje szczura
palił 5-5,5 litra na setke (wkurwiało zawieszenie szczególnie tylne --> belka skrętna) ale fajnie się nim jeździło


ja w A4 mam wielowahaczowe, wygodne i zajebiście 3ma się drogi.
ale też się zacznę wkurwiać jak dojdzie do wymiany :thumbsup:
Member
Posts: 10,262
Joined: Mar 13 2005
Gold: 801.64
Feb 2 2011 01:39pm
Quote (VolveR @ Feb 2 2011 07:05pm)
U mnie części + robota szacunkowo wyjdzie 2,5 tys.



to i tak tanio jak na takie uszkodzenia,chociaz w reno nie sa takie drogie czesci. ktory to rocznik? swiezy lift z 2001 czy nowszy? i ile dales za niego ?
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Feb 2 2011 01:42pm
Quote (pezet44 @ 2 Feb 2011 20:24)
nie o to pytałem, nie boisz się, że będzie się pierdolić elektryka?


Jakoś ze spokojem do tego podchodzę. W rodzinie, czy u znajomych było sporo francuzów i nie było żadnych większych problemów.

Quote (kulka @ 2 Feb 2011 20:39)
to i tak tanio jak na takie uszkodzenia,chociaz w reno nie sa takie drogie czesci. ktory to rocznik? swiezy lift z 2001 czy nowszy? i ile dales za niego ?


2002. 7 tys.

Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Feb 2 2011 01:44pm
Quote (VolveR @ Feb 2 2011 08:42pm)
Jakoś ze spokojem do tego podchodzę. W rodzinie, czy u znajomych było sporo francuzów i nie było żadnych większych problemów.

2002. 7 tys.
ło kurwa :o
wałek kradziony czy bez papieroów ?

Go Back To Polska Topic List
Prev155565758591019Next
Add Reply New Topic New Poll