d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev15556575859268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Jan 4 2011 03:59am
Padł mi Cambridgei chwile przed wskoczeniem na l9 :( Prawdopodobnie pasożyty maluch stracił apetyt na długo i powoli stawał się coraz bardziej nie swój.
MINUTA CISZY
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 4 2011 04:02am
Quote (Keisper @ 4 Jan 2011 11:59)
Padł mi Cambridgei chwile przed wskoczeniem na l9 :( Prawdopodobnie pasożyty maluch stracił apetyt na długo i powoli stawał się coraz bardziej nie swój.
MINUTA CISZY


szkoda [*]
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 4 2011 04:32am
Quote (Keisper @ 4 Jan 2011 11:59)
Padł mi Cambridgei chwile przed wskoczeniem na l9 :( Prawdopodobnie pasożyty maluch stracił apetyt na długo i powoli stawał się coraz bardziej nie swój.
MINUTA CISZY


Mi ostatnio Avi padła, ale to nie jest raczej nic nadzwyczajnego u młodych osobników.
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Jan 4 2011 04:40am
Quote (Hate_Me @ 4 Jan 2011 12:32)
Mi ostatnio Avi padła, ale to nie jest raczej nic nadzwyczajnego u młodych osobników.


U cambridgow jest duza smiertelnosc w ogole niestety, ale juz taki maly nie byl nie gadaj ;p

This post was edited by Keisper on Jan 4 2011 04:40am
Banned
Posts: 463
Joined: May 28 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 4 2011 06:18am
Myślę że jemu chodziło o to że nic dziwnego że mała avi padła
Banned
Posts: 463
Joined: May 28 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 6 2011 05:58am
dzis wymieniam B. emilie l3 na H. maculate l7
Member
Posts: 2,286
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.50
Jan 6 2011 06:34am
jesli mozna tu oglaszac smutne wydarzenia z hodowli to:
- jedna z mojej hodowli mlodych chrom dokladnie nr 8 ma guza na odwloku, nie wiem czy to drugi odwlok rosnie (a gdzies widzialem takie przypadki) bo powieksza sie z kazda wylinka.
- dopuszczalem chromy w terrarium samicy na biurku ( moj błąd) , samica tak pogoniła lowelasa ze jak uciekal to spadl z biurka i teraz troche kuleje.

reszta towarzystwa jak na razie w porządku.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jan 6 2011 04:31pm
Quote (Hate_Me @ 2 Jan 2011 18:04)
Z chęcią zakupię chormkę powyżej L9

Mods: Post ten nie jest wiążącą umową handlową a jedynie informacją skierowaną do ogółu użytkowników, z racji czego nie łamie regulaminu forum.

EDIT: Co oprócz Murinusa i chromki robi dużo pajęczyny? Te gatunki już mam.



Mam murinusa, nie taki straszny jak go malują.


Moja thrixopelma ockerti dość dużo sieci plecie, może nie tyle co chromka i murinus ale zabunkrowała wszystkie wejścia do korzenia siecią + coś tam na zewnątrz nią pokryła.
Banned
Posts: 463
Joined: May 28 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 7 2011 04:52am
Dziś jak przekładałem maculate do innego boxa to pokazała na co ja stać, trochę się stawiała ale na szczęście nie uciekła.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Jan 7 2011 05:28am
kupię zwłoki L12+ :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859268Next
Add Reply New Topic New Poll