d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev15556575859495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 3 2010 09:02am
Quote (kefir @ 3 Aug 2010 13:16)
Ktos z jsp jest w diamentowej?


ja dzis bede :angry: albo jutro, cuz na razie 23/13 statsy mam i jestem trzeci w mojej platynie. wygram kilka gier i 1 miejsce
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Aug 3 2010 09:07am
Myslalem, ze odwala kampanie byle jak i skupia sie na multi, ale przechodzac kolejne misje jestem coraz bardziej zaskoczony, mile oczywiscie.
Member
Posts: 9,680
Joined: Sep 16 2005
Gold: 8,843.39
Aug 3 2010 09:08am
Quote (Ultrasonic @ 3 Aug 2010 17:07)
Myslalem, ze odwala kampanie byle jak i skupia sie na multi, ale przechodzac kolejne misje jestem coraz bardziej zaskoczony, mile oczywiscie.


No jak zwykle blizzard kawal dobrej roboty odwalil
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 3 2010 09:58am
jak zrobic te achivy z budowaniem factory itp ? [ np 20 zerlingow ] ? musze na custom czy moge na single ?
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 3 2010 11:48am
Quote (Mystic_Zet @ 3 Aug 2010 05:02)
scouting proponuje ;)

a co do raszy to prawda, ale w koncu kazdy che wygrac
mi ostatnio fast dt wychodza fajnie na terrana


No tak tylko ze zescoutuje co tam gosc robi na poczatku, i nic nie wskazuje ze idzie w mass marinow, potem chce podleciec mutami i podziekowal. :<

Pozatym co z zergow mozna rzucic na mass marinsow + tanki?
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 3 2010 11:55am
tego co takie male gowna cisnie, nie pamietam z czego to ewoluuje ale daja rade vs marines+tanki
taka jakby plaszczka ;p jak robiles wyzwania to tam byl chyba w dowodztwie taktycznym

This post was edited by Zix_X on Aug 3 2010 11:57am
Banned
Posts: 140
Joined: Jun 19 2010
Gold: 0.00
Warn: 60%
Aug 3 2010 11:59am
Quote (Zix_X @ Aug 3 2010 07:55pm)
tego co takie male gowna cisnie, nie pamietam z czego to ewoluuje ale daja rade vs marines+tanki


Nie gram w multi ale wydaję mi się, że chodzi Ci o Brood Lord'a, z corruptora evol.
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 3 2010 11:59am
Quote (msdn @ Aug 3 2010 05:59pm)
Nie gram w multi ale wydaję mi się, że chodzi Ci o Brood Lord'a, z corruptora evol.


yep wlasnie to ;d tylko ja po polsku mam ;p
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 3 2010 12:05pm
No tak, ale zanim ja zdaze miec bloodlordy to on juz dawno jest u mnie z marinsami i tankami. :<
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 3 2010 12:08pm
mi sie jakos zawsze udawalo 3 expy i wbic 3-4 muta na poczatku i typ nie dawal rady
a jak dawal to go mecze mutami z kilku stron na raz i tak wysiada

This post was edited by Zix_X on Aug 3 2010 12:11pm
Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859495Next
Add Reply New Topic New Poll