Quote (K4ktu5 @ 12 Sep 2010 19:13)
Poloniści niespodziewanie przegrali z Koroną 1:3, czy to ostatni mecz Bakero na ławce "Czarnych Koszul"?

Mysle, ze na bank.
Quote (ARRY @ 12 Sep 2010 19:14)
Chelsea wydyma wszystkich w tym roku, to pewne.
Btw n1 Barca 0:2, nie wiedzialem ze ten Hercules ma taka ekipe ;O
Herkules ma fajna ekipe, ale to nie znaczy, ze cos ugraja w tym sezonie, to Barca dala ciala po calej linii.
This post was edited by RoGh on Sep 12 2010 12:30pm