d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev15556575859594Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 9,509
Joined: Jan 6 2008
Gold: 93.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 03:22pm
Quote (RooFtii @ Jul 1 2010 09:12pm)
zrob  ;d tez mam taka fioletowa shermana z odziezy innej ^^


shermany maja zajebiste kołnierze ale są szerokie, i to jest ból ;<
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 1 2010 03:31pm
Quote (fifiswdn @ 1 Jul 2010 22:21)
RooFtii Fajną masz słuchawkę od prysznica ;]


szkoda, ze z o mordzie juz tak nie mozna powiedziec : (
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 1 2010 03:38pm
Quote (fifiswdn @ 1 Jul 2010 23:21)
RooFtii Fajną masz słuchawkę od prysznica ;]


oczywista oczywistosc B)
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 1 2010 03:40pm
Quote (RooFtii @ 1 Jul 2010 22:38)
oczywista oczywistosc B)


JUTRO BEDE MIAL STRUNY DO FENZURDA WRESZCIE B)
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jul 1 2010 03:47pm
Quote (RooFtii @ Jul 1 2010 09:12pm)
zrob  ;d tez mam taka fioletowa shermana z odziezy innej ^^


Jutro wstawię ;>
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 1 2010 03:49pm
Quote (Jagiell @ 1 Jul 2010 22:47)
Jutro wstawię ;>


Quote (Jagiell @ 1 Jul 2010 22:47)
Jutro wstawię ;>


dawaj teraz ; D
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Jul 1 2010 05:00pm
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 1 2010 05:03pm
Quote (Shald @ 2 Jul 2010 00:00)


czemu taki zly? :<
Banned
Posts: 9,509
Joined: Jan 6 2008
Gold: 93.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 05:03pm
Quote (Shald @ Jul 1 2010 11:00pm)


; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

teraz only zara m8
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Jul 1 2010 05:04pm
to fotka z nk :D nie mam innej
Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859594Next
Add Reply New Topic New Poll