Quote (cOr @ May 7 2011 07:15pm)
nie moge ostatnio grac zbtynio. po przejsciu na win7 x64 mam czeste hardklocki. jak czytalem to masa ludzi ma ten sam problem i jest na to wiele fixow ale mi zaden nie pomaga ... na win 7 x86 bylo wszystko ok
Chyba nie muszę Ci mówić co powinieneś zrobić.