Quote (PanApetyczny @ Oct 3 2010 11:03pm)
w chinach, polacy wygrali ze szwedami

polskie finaly byly w blue city w warszawie

nie wiem jak sie pisze ale mowi cos jak SZENGDU

ojej
Quote (Rrrrrrrr @ Oct 3 2010 11:03pm)
wcg jest co roku kolego =D
koleżanko*
This post was edited by Nimf on Oct 3 2010 04:04pm