d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev155565758591383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Oct 3 2010 03:58pm
Navi, należało im się ;)
Member
Posts: 1,528
Joined: Oct 1 2010
Gold: 1.90
Warn: 60%
Oct 3 2010 03:58pm
przegralismy z mistrzami, nie jest najgorzej :)
tylko ze w tamtym roku chyba bylo sporo wiecej rund jak polacy grali ze szwedami, dlaczego?:O
Member
Posts: 3,043
Joined: Aug 19 2009
Gold: 128.00
Warn: 10%
Oct 3 2010 04:00pm
kibicowalem mtw ale final byl najlepszym meczem jaki widzialem w cs-a =)
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Oct 3 2010 04:00pm
Quote (PanApetyczny @ Oct 3 2010 10:58pm)
przegralismy z mistrzami, nie jest najgorzej :)
tylko ze w tamtym roku chyba bylo sporo wiecej rund jak polacy grali ze szwedami, dlaczego?:O


w tamtym roku nie było wcg :O
Member
Posts: 1,528
Joined: Oct 1 2010
Gold: 1.90
Warn: 60%
Oct 3 2010 04:01pm
Quote (Nimf @ Oct 4 2010 12:00am)
w tamtym roku nie było wcg :O


bylem na wcg w tmatym roku... mam smycz nawet :P
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Oct 3 2010 04:01pm
Quote (PanApetyczny @ Oct 3 2010 11:01pm)
bylem na wcg w tmatym roku... mam smycz nawet :P


gdzie się odbyło? ;o
Member
Posts: 1,528
Joined: Oct 1 2010
Gold: 1.90
Warn: 60%
Oct 3 2010 04:03pm
Quote (Nimf @ Oct 4 2010 12:01am)
gdzie się odbyło? ;o


w chinach, polacy wygrali ze szwedami :O polskie finaly byly w blue city w warszawie :(

nie wiem jak sie pisze ale mowi cos jak SZENGDU
Member
Posts: 3,043
Joined: Aug 19 2009
Gold: 128.00
Warn: 10%
Oct 3 2010 04:03pm
Quote (Nimf @ Oct 3 2010 10:00pm)
w tamtym roku nie było wcg :O


wcg jest co roku kolego =D
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Oct 3 2010 04:04pm
Quote (PanApetyczny @ Oct 3 2010 11:03pm)
w chinach, polacy wygrali ze szwedami :O polskie finaly byly w blue city w warszawie :(

nie wiem jak sie pisze ale mowi cos jak SZENGDU


:( ojej

Quote (Rrrrrrrr @ Oct 3 2010 11:03pm)
wcg jest co roku kolego =D




koleżanko*

This post was edited by Nimf on Oct 3 2010 04:04pm
Member
Posts: 1,528
Joined: Oct 1 2010
Gold: 1.90
Warn: 60%
Oct 3 2010 04:05pm
teraz bedzie starcraft :O wiecie moze czy ile yayba przegral? bo z jd raczej nie mial szans :( przeciez to najlepszy gracz sezonu 8/9 i 9/10 :C
Go Back To Polska Topic List
Prev155565758591383Next
Add Reply New Topic New Poll