d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev15556575859523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,826
Joined: Jul 6 2007
Gold: 12,576.00
Mar 8 2010 07:47am
zastanawiam sie co kupic , mirrors edge/ratchet&clank/unreal 3 prosze o rade . jak ktos ogarnia to niech napisze ktora czesc R&C jest najfajniejsza
e/ jeszcze Resistance: Fall of Man wchodzi w gre

This post was edited by pankaban on Mar 8 2010 07:49am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 8 2010 07:51am
Quote (pankaban @ 8 Mar 2010 14:47)
zastanawiam sie co kupic , mirrors edge/ratchet&clank/unreal 3 prosze o rade . jak ktos ogarnia to niech napisze ktora czesc R&C jest najfajniejsza
e/ jeszcze Resistance: Fall of Man wchodzi w gre

mirror's edge jest epickie, zdecydowanie polecam.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 8 2010 04:04pm
pojawily sie juz recki Gow3 jak narazie srednia na metacritic 94
Ign 93
Eurogamer 90
Gamespot 90
Gametrailers 92
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 9 2010 05:43am
Pograłem w demo Just Cause 2. Całkiem przyjemnie się gra. Nic poza tym. Na długo raczej nie wciągnie.

No i 30 minut w Battlefield 1943. Miód. Świetnie mi się grało, nawet na padzie. Jest klimat, jest teamwork. Żebym jeszcze samolotem się nie rozbijał to byłoby całkiem dobrze :D
Po zagraniu w to muszę kupić Bad Company 2, bo podobno jest jeszcze lepsze.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 9 2010 06:19am
Quote (VolveR @ 9 Mar 2010 12:43)
Pograłem w demo Just Cause 2. Całkiem przyjemnie się gra. Nic poza tym. Na długo raczej nie wciągnie.

No i 30 minut w Battlefield 1943. Miód. Świetnie mi się grało, nawet na padzie. Jest klimat, jest teamwork. Żebym jeszcze samolotem się nie rozbijał to byłoby całkiem dobrze :D
Po zagraniu w to muszę kupić Bad Company 2, bo podobno jest jeszcze lepsze.

ja sobie samoloty kompletnie odpuscilem xd tylko raz udalo mi sie sciagnac czolg bombami i raz typa w innym samolocie, nie ogarniam tego kompletnie xd 1943 to jest czysty gameplay, bez udziwnien :)
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 9 2010 06:51am
Quote (fro5tbite @ Mar 9 2010 02:19pm)
ja sobie samoloty kompletnie odpuscilem xd tylko raz udalo mi sie sciagnac czolg bombami i raz typa w innym samolocie, nie ogarniam tego kompletnie xd 1943 to jest czysty gameplay, bez udziwnien :)


No daj spokój. Raz ledwo wyleciałem i w morze wpadłem. Drugi raz nawet nie wystartowałem, bo się rozbiłem :D Za trzecim razem udało mi się dolecieć nad jakąś bazę, ale za mocno skręciłem i nie mogłem opanować samolotu. Oczywiście pocałowałem ziemię ;)
Gra bardzo fajna, gdyby nie było Bad Company 2, to bym ją kupił z pewnością. Pozbyłem się też obaw dotyczących pada do FPSów. Nie jest wcale tak źle. Pierwszy raz grałem, a miałem najwięcej "kills" w grze.
Podoba mi się możliwość jechania jednym pojazdem w 2 osoby. Na początku gry z gościem zrobiliśmy porządek czołgiem, to później przeciwnicy niemal samymi anti-tankami grali :D
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 9 2010 11:38am
Quote (VolveR @ 9 Mar 2010 13:51)
No daj spokój. Raz ledwo wyleciałem i w morze wpadłem. Drugi raz nawet nie wystartowałem, bo się rozbiłem :D Za trzecim razem udało mi się dolecieć nad jakąś bazę, ale za mocno skręciłem i nie mogłem opanować samolotu. Oczywiście pocałowałem ziemię ;)
Gra bardzo fajna, gdyby nie było Bad Company 2, to bym ją kupił z pewnością. Pozbyłem się też obaw dotyczących pada do FPSów. Nie jest wcale tak źle. Pierwszy raz grałem, a miałem najwięcej "kills" w grze.
Podoba mi się możliwość jechania jednym pojazdem w 2 osoby. Na początku gry z gościem zrobiliśmy porządek czołgiem, to później przeciwnicy niemal samymi anti-tankami grali :D

47 zl za taka gre o nieskonczonej wrecz zywotnosci to smieszna kwota, imo anyways latwo kupic. bc2 mi sie nie podobalo juz jak gralem na closed beta, za duzy campfest. pol teamu czeka, az sie czolg pojawi, drugie pol siedzi w krzakach ze snajperka, ze 2 osoby proboja wykonywac cele. tak bylo na becie przynajmniej, nie wiem jak to z wlasciwa gra.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 9 2010 11:44am
Quote (fro5tbite @ Mar 9 2010 07:38pm)
47 zl za taka gre o nieskonczonej wrecz zywotnosci to smieszna kwota, imo anyways latwo kupic. bc2 mi sie nie podobalo juz jak gralem na closed beta, za duzy campfest. pol teamu czeka, az sie czolg pojawi, drugie pol siedzi w krzakach ze snajperka, ze 2 osoby proboja wykonywac cele. tak bylo na becie przynajmniej, nie wiem jak to z wlasciwa gra.


Mam nadzieję, że będzie lepiej. Jutro idę odebrać grę.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 9 2010 11:58am
Quote (fro5tbite @ 9 Mar 2010 18:38)
47 zl za taka gre o nieskonczonej wrecz zywotnosci to smieszna kwota, imo anyways latwo kupic. bc2 mi sie nie podobalo juz jak gralem na closed beta, za duzy campfest. pol teamu czeka, az sie czolg pojawi, drugie pol siedzi w krzakach ze snajperka, ze 2 osoby proboja wykonywac cele. tak bylo na becie przynajmniej, nie wiem jak to z wlasciwa gra.


Odnioslem takie same wrazenie i wlasnie dlatego nie kupilem BF BC 2 :)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 9 2010 06:46pm
trailer fify world cup 2010 :hail: - http://www.gametrailers.com/video/exclusive-world-fifa-world/62766
premiera 30 kwietnia
oficjalna piosenka mistrzostw jest szokujaco rzalowa jednakze :d
Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859523Next
Add Reply New Topic New Poll