Quote (fro5tbite @ Mar 9 2010 02:19pm)
ja sobie samoloty kompletnie odpuscilem xd tylko raz udalo mi sie sciagnac czolg bombami i raz typa w innym samolocie, nie ogarniam tego kompletnie xd 1943 to jest czysty gameplay, bez udziwnien

No daj spokój. Raz ledwo wyleciałem i w morze wpadłem. Drugi raz nawet nie wystartowałem, bo się rozbiłem

Za trzecim razem udało mi się dolecieć nad jakąś bazę, ale za mocno skręciłem i nie mogłem opanować samolotu. Oczywiście pocałowałem ziemię

Gra bardzo fajna, gdyby nie było Bad Company 2, to bym ją kupił z pewnością. Pozbyłem się też obaw dotyczących pada do FPSów. Nie jest wcale tak źle. Pierwszy raz grałem, a miałem najwięcej "kills" w grze.
Podoba mi się możliwość jechania jednym pojazdem w 2 osoby. Na początku gry z gościem zrobiliśmy porządek czołgiem, to później przeciwnicy niemal samymi anti-tankami grali
