d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev155565758Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 10,032
Joined: Nov 10 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2009 06:56am
lol
Member
Posts: 19,655
Joined: Dec 26 2005
Gold: 5,324.00
Dec 10 2009 06:57am
Quote (Reactivek @ Dec 10 2009 01:56pm)
a no tak, ciebie też brakuję :)
pamiętasz tak dobrze moje posty ? :cry:


mózg mi tak szybko nie rdzewieje jak maska
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 10 2009 06:58am
lui_pr0 zwany tez anwilem 1.83% (7 głosów)
lucek333 aka hydraulik 3.66% (14 głosów)
michald13 aka drumandbase 31.85% (122 głosów)
mysz15 13.32% (51 głosów)
monia89 12.01% (46 głosów)
maxi_king 8.36% (32 głosów)
playerthree 1.83% (7 głosów)
nua 13.84% (53 głosów)
spiochek 9.40% (36 głosów)
macaveli aka ezsnowman 3.92% (15 głosów)
Ilość głosów: 383

eZ.
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Dec 10 2009 07:04am
Quote (killah-pl @ Dec 10 2009 01:57pm)
mózg mi tak szybko nie rdzewieje jak maska


:DDDDDDDDDDDDDD
Banned
Posts: 4,880
Joined: Dec 20 2006
Gold: 20.00
Dec 10 2009 07:05am
kurewsko ciężki wybór, ostatecznie zagłosowałem na mysz15
Banned
Posts: 3,042
Joined: Dec 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 10 2009 07:23am
Nua albo Malach
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold: 0.00
Dec 10 2009 07:55am
Kszak @ jsp: (14:55)
głos na monię, pozdrawiam

rowniez pozdrawiam
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Dec 13 2009 07:09am
To podbijam.
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold: 17.61
Dec 13 2009 07:14am
Maxi_King ofc :d
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold: 307.00
Warn: 50%
Dec 13 2009 07:24am
Odgrzewamy kotleta
Go Back To Polska Topic List
Prev155565758Next
Closed New Topic New Poll