Quote (Daydr3am @ Sun, Jul 19 2009, 05:42pm)
jebie mnie taki bankroll. gdybym mial ~500 fg to juz bym dbal, a tak to wole grac az dorwe sie do ladnej sumy
Nigdy sie nie dorwiesz do ladnej sumy jak nie bedziesz dbal o bankrolla mate

Zawsze cos odkladaj z kazdej wygranej bo inaczej bedziesz tak caly czas konczyl w tym topie bluzgajac typa ktory wygral z toba ostatnie a/i i Cie wyczyscil z fg.