d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev15556575859491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Jul 19 2009 09:19am
Quote (ViNc3aNiTy @ Sun, 19 Jul 2009, 16:07)
ezi moze wbij na skajpa aim mi cos odpierdala nie moze sie polaczyc

@daniek daj ID na p*


Wygralem 1$ :)
Member
Posts: 4,462
Joined: Dec 18 2007
Gold: 169.00
Jul 19 2009 09:59am
Quote (ezi @ Sun, 19 Jul 2009, 17:19)
Wygralem 1$ :)


gz
Banned
Posts: 2,984
Joined: May 24 2009
Gold: 1.38
Warn: 20%
Jul 19 2009 10:29am
przegralem wszystko =) pewnie wygral jakis pierdolony smierdzacy kiddo z usa.
jebany chuj.
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 19 2009 10:32am
Quote (Daydr3am @ Sun, 19 Jul 2009, 17:29)
przegralem wszystko =) pewnie wygral jakis pierdolony smierdzacy kiddo z usa.
jebany chuj.


nie przezywaj tak :D mi sie udalo troche znajomych z rl wkrecic i pojdzie rozgrywka o skrzynke zubrow :angry:
Banned
Posts: 2,984
Joined: May 24 2009
Gold: 1.38
Warn: 20%
Jul 19 2009 10:35am
Quote (Accusation @ Sun, Jul 19 2009, 06:32pm)
nie przezywaj tak :D mi sie udalo troche znajomych z rl wkrecic i pojdzie rozgrywka o skrzynke zubrow :angry:


no bo kurwa, gralem pare razy i uzbieralem 190 fg
mialem juz dosyc grania o 10-30 fg to zjaebalem all in i chuj..
Member
Posts: 13,265
Joined: Feb 9 2008
Gold: 0.00
Jul 19 2009 10:39am
Quote (Daydr3am @ Sun, 19 Jul 2009, 18:35)
no bo kurwa, gralem pare razy i uzbieralem 190 fg
mialem juz dosyc grania o 10-30 fg to zjaebalem all in i chuj..


pazerny czlowiek niedbajacy o bankrolla niestety nigdy nie bedzie dobrym pokerzysta
Banned
Posts: 2,984
Joined: May 24 2009
Gold: 1.38
Warn: 20%
Jul 19 2009 10:42am
Quote (Gwynbleidd @ Sun, Jul 19 2009, 06:39pm)
pazerny czlowiek niedbajacy o bankrolla niestety nigdy nie bedzie dobrym pokerzysta


jebie mnie taki bankroll. gdybym mial ~500 fg to juz bym dbal, a tak to wole grac az dorwe sie do ladnej sumy
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 19 2009 10:44am
Quote (Daydr3am @ Sun, Jul 19 2009, 05:42pm)
jebie mnie taki bankroll. gdybym mial ~500 fg to juz bym dbal, a tak to wole grac az dorwe sie do ladnej sumy


Nigdy sie nie dorwiesz do ladnej sumy jak nie bedziesz dbal o bankrolla mate :(
Zawsze cos odkladaj z kazdej wygranej bo inaczej bedziesz tak caly czas konczyl w tym topie bluzgajac typa ktory wygral z toba ostatnie a/i i Cie wyczyscil z fg.
Member
Posts: 13,265
Joined: Feb 9 2008
Gold: 0.00
Jul 19 2009 10:52am
Quote (Shapiro @ Sun, 19 Jul 2009, 18:44)
Nigdy sie nie dorwiesz do ladnej sumy jak nie bedziesz dbal o bankrolla mate :(
Zawsze cos odkladaj z kazdej wygranej bo inaczej bedziesz tak caly czas konczyl w tym topie bluzgajac typa ktory wygral z toba ostatnie a/i i Cie wyczyscil z fg.


dokladnie.. zawsze tak jest. majac 500 fg pokusi cie 1k, pojdziesz i zapewne przegrasz to na a/i. po prostu musisz odpowiednio zwiekszac stawki h/u w zaleznosci od ilosci fg, w tym caly sek

This post was edited by Gwynbleidd on Jul 19 2009 10:53am
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 19 2009 11:10am
da się jakoś dźwięk wyłączyć w tym pokerze?

e: thx, nie zauważyłem.

This post was edited by Kserkes on Jul 19 2009 11:20am
Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859491Next
Add Reply New Topic New Poll