Quote (BoNu5eK @ Sat, Dec 27 2008, 11:34pm)
przeciez to gowno warte
nie pisz nic prosze Cie mate:D jeszcze warna zarobisz przez to 'adhd' -.-
Banan, dzisiaj i tak juz dostales itemki ładne

Powinienes sie cieszyc.
Fakt szkoda, że ten robe to nie jakis plate chociaz, ale coz, zyje sie dalej.
Quote (sthej @ Sat, Dec 27 2008, 11:49pm)
Zamierzam zmienic heal na poczatku na wellerze z tego mojego crapowego pewnie jutro juz bo bede mial fgs wiec 13x ee focused/heal bedzie o wiele lepiej dzialal w porownaniu z moim? Daje rade po 290-320 leczyc moim na ten moment..
ja mam 146 focusa i lecze po 400-500, qmpel ma 14x heala i leczy 300-700.
Ten Twój nowy bedzie lepszy, ale nie spodziewaj sie nie wiadomo czego:P
This post was edited by Zeratulll on Dec 27 2008 05:04pm