Quote (prastary_ka @ 21 Oct 2013 16:22)
Dlaczego taguje DOCTOR a nie BG?
Po co brac 10 Luck skoro nie uzywa sie perkow More criticals?
Czy musze do 26 lvl rozwinac na max Fa ? Gra bez bg i bicie 26 lvl jesl bardzo nudne!
1. jak otagujesz bg i fa, to do 26lvlu nie wystarczy punktow, zeby wbic 275fa / 230 bg
2. 10 luck powoduje, ze za kazdym razem leczysz sie za 335
3. teoretycznie mozesz wziac 2x morecriticals kosztem toughness albo lifegiver, ale zeby postac byla efektywna, bedziesz musial nadrabiac normal resisty statami na armorach albo wbic 99lvl (nie jest to takie trudne)
4. nie musisz w ogole rozwijac fa, ale sila tego buildu wlasnie na tym polega (tagowanych skilli nie mozna rozwijac po 26lvlu)
5. przeczytaj 10 ksiazek sg, biegaj karawany z nedlerkiem albo hexuj z p90
/e nie mam electronic lockpicka, ostatniego stracilem podczas karawany do SF, gdy dostalem perm KD od zmutowanej dziwki z laserem..
This post was edited by kowal2300 on Oct 21 2013 04:16pm