Quote (zYwi3c @ Mar 14 2013 06:47pm)
Vouchuje, mam bezowe i ciemno niebieskie od roku, elegancko sie trzymaja, jedne z moich ulubionych ( nie wiem jednak, czy te co teraz maja, to jest ten sam material )
Quote (Alyx @ Mar 14 2013 03:32pm)
Ja mam je w 2 kolorach i zajebiste są, ta firma jest wg mnie dosyć dobra, mam pare podkoszulków między innymi biały który ma 5 lat i wygląda jak nowy ;d
dzięki za odpowiedź

myślę, że to ten sam materiał (podobno 100 % bawełna)
